Проблему можна вирішити швидше: Політолог назвав головну помилку на Донбасі і єдиний вихід для Путіна

За словами Віктора Небоженка, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для вирішення проблеми Донбасу.

Війну на Донбасі можна закінчити за допомогою Женевського формату? Фото: Главком.

"Женевський формат" переговорів, за участю представників України, Росії, Європейського союзу і США, є єдиним варіантом для вирішення конфлікту на Донбасі. Про це розповів політолог Віктор Небоженко, передають Патріоти України.

Він нагадав, що однією з перших міжнародних зустрічей по Донбасу були переговори в Женеві, які сталися незабаром після окупації Донецька і Луганська та де зустрічалися глава МЗС РФ Сергій Лавров з представниками США, ЄС і України.

"Це була величезна помилка Путіна, адже таким чином він взяв відповідальність за цей процес. Через добу він негайно скасував це і сказав, що в цьому процесі повинні бути представники "ЛДНР", а Росія буде осторонь цього процесу. На підставі того, що Путін і Лавров не захотіли вдруге зустрічатися в рамках женевського переговорного процесу, США, щоб ви розуміли, звідки з'явилися санкції, в покарання і ввели санкції. Тому, коли буде новий президент, можливо, що вони можуть ще раз зустрітися в рамках женевського переговорного процесу. Тільки такий формат є єдиним способом вирішення конфлікту на Донбасі", - зазначив Небоженко.

За його словами, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для проблеми Донбасу. "В ідеалі, звичайно, щоб і в Росії, і в Україні змінилося керівництво, і два нових президента сказали, що не мають відношення до того, що було. Тоді, може бути, процес піде швидше", - припускає експерт.

Джерело: Апостроф

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...