Проблему можна вирішити швидше: Політолог назвав головну помилку на Донбасі і єдиний вихід для Путіна

За словами Віктора Небоженка, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для вирішення проблеми Донбасу.

Війну на Донбасі можна закінчити за допомогою Женевського формату? Фото: Главком.

"Женевський формат" переговорів, за участю представників України, Росії, Європейського союзу і США, є єдиним варіантом для вирішення конфлікту на Донбасі. Про це розповів політолог Віктор Небоженко, передають Патріоти України.

Він нагадав, що однією з перших міжнародних зустрічей по Донбасу були переговори в Женеві, які сталися незабаром після окупації Донецька і Луганська та де зустрічалися глава МЗС РФ Сергій Лавров з представниками США, ЄС і України.

"Це була величезна помилка Путіна, адже таким чином він взяв відповідальність за цей процес. Через добу він негайно скасував це і сказав, що в цьому процесі повинні бути представники "ЛДНР", а Росія буде осторонь цього процесу. На підставі того, що Путін і Лавров не захотіли вдруге зустрічатися в рамках женевського переговорного процесу, США, щоб ви розуміли, звідки з'явилися санкції, в покарання і ввели санкції. Тому, коли буде новий президент, можливо, що вони можуть ще раз зустрітися в рамках женевського переговорного процесу. Тільки такий формат є єдиним способом вирішення конфлікту на Донбасі", - зазначив Небоженко.

За його словами, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для проблеми Донбасу. "В ідеалі, звичайно, щоб і в Росії, і в Україні змінилося керівництво, і два нових президента сказали, що не мають відношення до того, що було. Тоді, може бути, процес піде швидше", - припускає експерт.

Джерело: Апостроф

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...