"Просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми $ 3 млрд платити не будемо", - Яценюк (відео)

Україна не виплачуватиме боргу, який був "політичним хабарем" Януковичу.

Арсеній Яценюк. Фото: скрін відео

Україна не буде виплачувати Росії $ 3 млрд, які були "політичним хабарем" Януковичу. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на каналі "UA: Перший" в інтерв'ю програмі Prime time з Мирославою Гонгадзе, передають Патріоти України з посиланням на Ліга.Финансы.

"Сама юридична схема видачі кредиту була така, що дозволяла Росії вести дебати - який це кредит - приватний чи державний. Тобто, затягувати в юридичну процедуру", - зазначив глава уряду.

Яценюк підкреслив, що умови для Росії будуть такими ж, як для інших кредиторів - зменшення боргу на 20%, перенесення всіх боргів на 4 роки.

"Не хочете, тоді отримаєте рішення про введення мораторію на виплату. Дуже просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми $ 3 млрд платити не будемо", - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, 16 листопада президент РФ Путін на саміті G20 запропонував розстрочити платіж по боргу України. За його словами, Київ зможе з 2016 до 2018 року перераховувати по $ 1 млрд щорічно.

Пізніше Путін заявив, що Росія розраховує на відповідні гарантії від США, ЄС і міжнародних фінансових організацій в питанні українського боргу і сподівається, що це питання буде вирішено до початку грудня.

Хіти тижня. Білорусь, Грузія, Молдова, Центральна Азія: У розвідці США розкрили плани Кремля на 2018 рік

субота, 24 лютий 2018, 3:00

До прикладу, Білорусь Росія розглядає, як важливий буфер між собою і НАТО і буде прагнути зіпсувати будь-яке потенційне потепління між Мінськом і Заходом. Національна розвідка США розповіла про плани Росії щодо сусідніх з нею країн на 2018 рік. Про це ...

Біля останньої межі: Будапешт впритул наблизився до червоної лінії у відносинах із Києвом

субота, 24 лютий 2018, 0:00

Ультимативна риторика Віктора Орбана і членів його кабінету пояснюється як внутрішніми, так і зовнішніми чинниками. Але основна причина — квітневі парламентські вибори в Угорщині. Маніпулюючи рішенням Венеційської комісії щодо українського Закону "Про ...