"Просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми $ 3 млрд платити не будемо", - Яценюк (відео)

Україна не виплачуватиме боргу, який був "політичним хабарем" Януковичу.

Арсеній Яценюк. Фото: скрін відео

Україна не буде виплачувати Росії $ 3 млрд, які були "політичним хабарем" Януковичу. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на каналі "UA: Перший" в інтерв'ю програмі Prime time з Мирославою Гонгадзе, передають Патріоти України з посиланням на Ліга.Финансы.

"Сама юридична схема видачі кредиту була така, що дозволяла Росії вести дебати - який це кредит - приватний чи державний. Тобто, затягувати в юридичну процедуру", - зазначив глава уряду.

Яценюк підкреслив, що умови для Росії будуть такими ж, як для інших кредиторів - зменшення боргу на 20%, перенесення всіх боргів на 4 роки.

"Не хочете, тоді отримаєте рішення про введення мораторію на виплату. Дуже просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми $ 3 млрд платити не будемо", - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, 16 листопада президент РФ Путін на саміті G20 запропонував розстрочити платіж по боргу України. За його словами, Київ зможе з 2016 до 2018 року перераховувати по $ 1 млрд щорічно.

Пізніше Путін заявив, що Росія розраховує на відповідні гарантії від США, ЄС і міжнародних фінансових організацій в питанні українського боргу і сподівається, що це питання буде вирішено до початку грудня.

Уряд прийняв рішення: Молдовани в подальшому розмовлятимуть не молдовською мовою

середа, 13 грудень 2017, 20:16

Урядовці дали позитивний висновок щодо законопроекту про зміну назви державної мови в Конституції Молдови з молдовської на румунську. Молдовський уряд підтримав зміну назви державної мови у Конституції з молдовської на румунську. Про це повідомляє News...

"Не дочекаєтесь": Уляна Супрун прокоментувала чутки про свою відставку

середа, 13 грудень 2017, 19:05

За словами чиновниці, у відставку йти вона не збирається. Раніше з'явилися чутки, що в.о. міністра охорони здоров'я країни Уляна Супрун начебто написала заяву на відставку з посади заступника міністра охорони здоров'я. Дані чутки спростувала сама пані ...