"За [президентства РФ] Володимира Путіна ми повернулися в обійми нашого основоположника [хана] Чингісхана. Путін іде шляхом найменшого спротиву. Він будить у російському колективному несвідомому те, до чого звикли протягом століть. Надзавдання держави – це підтримання стану війни і самовідтворення бюрократії. Механізм управління цією державою – жорстокість", – сказав він.
За словами політолога, Чингісхан "був неграмотним", але підкорюючи цивілізовані народи, пізнавав їхні особливості. "Зокрема він пізнавав канони бюрократії. У найманів (плем'я в Азії. – ред.) він придбав чарівний предмет, який називався "тамга" (тамга – це печатка). Від нього, до речі, походить російське слово "таможня". І вірити можна тільки паперу, до якого прикладено тамгу (печатку). Звідси підвищена цінність печатки у російській історико-політичній діловій традиції", – зазначив Бєлковський.
Він підкреслив, що на Заході, на відміну від РФ, немає такої поваги до печатки, "там роль відіграє підпис". "А найважливішим інструментом управління народом у межах чингісханової традиції є жорстокість... Просто з обіймів Чингісхана ми рухаємося у напрямку раю, обіцяного нам президентом Російської Федерації Володимиром Володимировичем Путіним", – підсумував Бєлковський.
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...