"Просто з обіймів Чингісхана ми рухаємося у напрямку раю, обіцяного нам президентом РФ", - Бєлковський

Усі дії президента РФ Володимира Путіна дуже схожі на дії монголо-татарського хана Чингісхана.

Станіслав Бєлковський. Фото: Главком.

Сучасна Росія вирізняється підтримкою войовничого стану і розвиненою бюрократією. Таку думку російський політолог Станіслав Бєлковський висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"За [президентства РФ] Володимира Путіна ми повернулися в обійми нашого основоположника [хана] Чингісхана. Путін іде шляхом найменшого спротиву. Він будить у російському колективному несвідомому те, до чого звикли протягом століть. Надзавдання держави – це підтримання стану війни і самовідтворення бюрократії. Механізм управління цією державою – жорстокість", – сказав він.

За словами політолога, Чингісхан "був неграмотним", але підкорюючи цивілізовані народи, пізнавав їхні особливості. "Зокрема він пізнавав канони бюрократії. У найманів (плем'я в Азії. – ред.) він придбав чарівний предмет, який називався "тамга" (тамга – це печатка). Від нього, до речі, походить російське слово "таможня". І вірити можна тільки паперу, до якого прикладено тамгу (печатку). Звідси підвищена цінність печатки у російській історико-політичній діловій традиції", – зазначив Бєлковський.

Він підкреслив, що на Заході, на відміну від РФ, немає такої поваги до печатки, "там роль відіграє підпис". "А найважливішим інструментом управління народом у межах чингісханової традиції є жорстокість... Просто з обіймів Чингісхана ми рухаємося у напрямку раю, обіцяного нам президентом Російської Федерації Володимиром Володимировичем Путіним", – підсумував Бєлковський.

З архіву ПУ. Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 16:00

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вв...

Зупинити знахабніле Х**ло, поки не пізно: Лідер німецької ХДС закликав уряд не блокувати поставки зброї Україні

понеділок, 24 січень 2022, 15:44

Лідер опозиційної німецької партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц закликав уряд не блокувати поставки оборонного озброєння Україні, передають Патріоти України. "Німеччина не повинна блокувати підтримку України оборонною зброєю - хоча б че...