Проти РФ вже було введено значну кількість санкцій і буде ще багато інших, - держсекретар США

На думку Майка Помпео, Росія є викликом для стратегічних американських інтересів.

Майк Помпео. фото:Народний Оглядач

Американська адміністрація має намір ввести проти Росії ще більше санкцій, ніж діє в даний момент, заявив держсекретар США Майк Помпео. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Я знаю, що в рамках CAATSA (Countering America's Adversaries Through Sanctions Act - "Акт про протидію супротивникам Америки шляхом санкцій". - Ред.) було введено значну кількість санкцій, і я знаю, що буде ще багато інших", - сказав Помпео, виступаючи в середу на слуханнях в комітеті із закордонних справ Палати представників Конгресу США.

Він уточнив, що, тим не менш, США вивчають можливості, щоб антиросійські санкції не завдали шкоди союзникам Вашингтона. Держсекретар США також підтвердив, що він підтримує позицію ЦРУ про те, що Росія втручалася у вибори президента США в 2016 році.

"Так, сер", - сказав Помпео у відповідь на відповідне питання конгресмена, уточнивши, що він поділяє позицію розвідслужб, згідно з якою Росія втручалася в передвиборну гонку в 2016 році для того, щоб нашкодити кандидату від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

Він підкреслив, що висновок про те, що російська влада ставила за мету домогтися перемоги Д. Трампа, "менш очевидний і користується меншою підтримкою" в доповіді ЦРУ і АНБ від січня 2017 року.

Росія є викликом для стратегічних інтересів США, вважає держсекретар США. "Ми знаємо, Росія представляє собою виклик нашим стратегічним інтересам і безпеці наших союзників", - заявив він.

При цьому він вказав на "справу Скрипаля", на ситуацію в Україні, а також на необхідність того, щоб Москва переконала сирійську владу зупинити використання хімічної зброї.

Помпео заявив, що Вашингтон докладає зусилля для зриву угоди між Туреччиною і РФ з придбання російських зенітних ракетних систем С-400.

"Ми працюємо над тим, щоб утримати турків від придбання установок С-400. Наскільки я знаю, вони ще їх не придбали, і я сподіваюся, що їх отримання (турецькою стороною - ред) не відбудуться", - сказав він.

Експерт назвав три основні уроки для України із ситуації в Карабаху

середа, 27 вересень 2023, 8:42

Заступник директора Центру близькосхідних досліджень, аналітик та експерт Сергій Данилов перелічив основні уроки для України, які дає Азербайджан ситуацією з інтеграцією Карабаху, передають Патріоти України. "Влада Азербайджану, готуючись до цієї опера...

Тепер не вийде "сухим з води": Cуд Нью-Йорка попередньо визнав Трампа винним у шахрайстві

середа, 27 вересень 2023, 8:33

Як пише Bloomberg, суд Нью-Йорка визнав, що колишній президент США Дональд Трамп міг скоїти шахрайство, пов’язане з перебільшенням своїх статків у фінансовій звітності з метою отримання більших і вигідніших кредитів. Суддя суду округу Мангеттен Артур Е...