При обшуку у екс-заступника генпрокурора Рената Кузьміна знайшли... золоту лопату

Ренат Кузьмін підтвердив факт обшуків у нього, проте офіційної інформації від українських силовиків немає.

Що гребе Ренат Кузьмін золотою лопатою - загадка. Фото: Взгляд.

Українські правоохоронні органи в рамках однієї з кримінальних справ, порушених проти колишнього заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, провели обшук в його будинку. Факт обшуків він підтвердив недавно одному з українських видань, пишуть Патріоти України з посиланням на Лівий берег.

Разом з тим, за інформацією одного з соратників Кузьміна, який нині осів в Росії, крім цінностей, документів, а також матеріалів, що безпосередньо цікавили слідство, у екс-заступника генпрокурора знайшли цікавий "сувенір". Це - золота лопата. Виріб виконаний в розмірах, аналогічних тим, в яких виробляються звичайні городні лопати, однак виготовлено з золота.

У зв'язку з тим, що офіційних повідомлень від силових органів про результати обшуків у Кузьміна не було, LB.ua сьогодні направляє відповідні тематичні запити.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура підозрює колишнього першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна в скоєнні ряду тяжких злочинів. Зокрема, проти нього розслідуються кримінальні провадження у ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу (незаконне затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою). Вона передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років.

Крім того, розслідування проводиться за підозрою колишнього заступника генпрокурора Рената Кузьміна в організації в 2010 році незаконного затримання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка; також - за звинуваченням у підбурюванні судді Печерського суду Києва до обрання Луценку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Кузьмін перебуває в державному розшуку.

Режим Обрана отримав чергового ляпасу: Боснія і Герцеговина відмовила у посадці літаку з скандальним главою МЗС Угорщини Сіярто

четвер, 27 листопад 2025, 7:27

Міністр оборони Боснії і Герцеговини Зукан Хелез відмовився надати дозвіл на посадку угорського військового літака, на борту якого перебував міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто. Про це у середу, 26 листопада, повідомил...

На концерті Кобзона тримається аншлаг,у росіян також значна утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 листопада

четвер, 27 листопад 2025, 7:05

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.11.25 орієнтовно склали: