Придністровський "козир" Кремля: У Молдові розповіли про російську загрозу для України

Якщо у Молдові в 2018 році на виборах до парламенту переможуть соціалісти, комуністи або інші проросійські сили, то це стане серйозною загрозою для всього Чорноморського регіону.

Анатол Шалару. Фото:AVA.md

Міністр оборони Молдови Анатол Шалару заявив, що, в разі перемоги на молдовських виборах проросійських сил, для України значно зросте загроза з боку військового контингенту РФ, розміщеного на території невизнаного Придністров'я. Про це він сказано в інтерв'ю виданню Цензор.нет, інформують Патріоти України.

"Наші політики, наш народ, європейські та американські лідери - вони всі чудово розуміють, що питання Придністров'я буде вирішуватися тільки тоді, коли Росія виведе свої війська. Це питання дуже і дуже серйозне. Багато хто навіть не розуміють важливість цього питання.

Бо росіяни в Придністров'ї становлять небезпеку не тільки для Молдови, а для всього регіону. І якщо у нас в 2018 році на виборах до парламенту переможуть соціалісти, комуністи або інші проросійські сили, то я впевнений, що (оскільки вони хочуть федералізації Молдови) військова база там отримає офіційний статус, і там будуть не 1500 або 2000 російських військових, а 20-30 тисяч" - сказав Шалару.

При цьому він підкреслив, що це стане серйозною загрозою для Румунії, особливо для України, оскільки в спину Україні буде дивитися ще одне джерело напруги. "Це небезпека для всього Чорноморського регіону" - заявив Шалару.

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...