''Прийде час розплати, русоф*шисти!'': Луценко назвав імена працівників ФСБ, які обстріляли українських моряків

Складені підозри українські правоохоронці розіслали на електронну пошту ФСБ у Москві та у прикордонні війська ФСБ Криму.

Юрій Луценко. Фото: Еспресо.

Працівники Служби безпеки України та військової прокуратури встановили підозрюваних у нападі на українських моряків під час виходу кораблів з Керченської протоки, передають Патріоти України.

Йдеться про шістьох працівників окупаційних прикордонних військ, повідомив на своїй сторінці у Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він роз'яснив, що вони звинувачуються у веденні агресивної війни і замаху на умисне вбивство.

"Підозри оголошені: контр-адміралу Станкевичу, віце-адміралу Медведєву, капітану 1 рангу Ромашкіну, капітану 1 рангу Шеїну, капітану 2 рангу Шатохіну, капітану 2 рангу Саляєву, капітану 3 рангу Щербакову. На все приходить час розплати, русоф*шисти", — підсумував глава ГПУ.

Складені підозри українські правоохоронці розіслали на електронну пошту ФСБ у Москві та у прикордонні війська ФСБ Криму.


Так виглядає "жест доброї волі": Українські морпіхи показали "демілітаризацію" ворожої піхоти на Херсонщині (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 6:20

Воїни з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ліквідували двох ворожих солдатів на Херсонщині. Ті так поспішали попасти до кобзона, що "заблукали в трьох соснах", передають Патріоти України. Відео "демілітаризаці...

Буде тепер бити ворога: ЗСУ захопили на сході ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 6:08

Збройні сили України продовжують "демілітаризацію" російських окупаційних військ. Наші захисники на сході захопили ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом. Про це повідомила 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада. "Штурмовики 128 окремої гірсько...