Привиди Вагнера десь поряд: Американські солдати в Сирії зустріли вояків Путіна вогнем

Постріли були демонстративними, але росіяни швидко зрозуміли, хто на цій території головний.

На базі "Ат-Танф". Фото: Военное обозрение.

Війська Росії передумали наближатися до військової бази армії США в Сирії, коли американські солдати відкрили демонстративний вогонь. Про це пише Business Insider, додаючи, що Пентагон, Центральний штаб і командування американської операції у Сирії підтвердили, що Росія тепер тримається подалі від зони деескалації поблизу бази «Ат-Танф», яку зайняли американські морські піхотинці, передають Патріоти України.

Раніше російська сторона разом з армією Сирії повідомляли американським військовим, що збираються вторгнутися в зону під контролем США нібито для боротьби з терористами. Такі пориви російська і сирійська сторони робили спочатку першого, а потім шостого вересня. Росія, зокрема, звинувачувала США і її коаліцію у захисті бойовиків. Після російських погроз американські морські піхотинці відкрили демонстраційний вогонь поблизу «Ат-Танф», щоб показати російським солдатам, що їхня допомога Америці не потрібна.

«США не прагнуть вступати в сутичку з росіянами, урядом Сирії чи будь-якими іншими групами, які надають підтримку владі Сирії у громадянській війні. Також США без вагань застосують необхідну і пропорційну силу, щоб захистити своїх військових, а також військових коаліції і партнерів, що ми і продемонстрували», - заявив прес-секретар Центрального штабу США підполковник Ерл Браун.

Він також наголосив, що США не потрібна допомога у війні проти «Ісламської держави» у зоні деескалації біля бази «Аль-Анф» у провінції Хомс. «І ми радимо росіянам добре це засвоїти», - сказав Браун. Впродовж майже двох тижнів після демонстративного вогню американців ні Росія, ні її підопічний режим у Дамаску не зазіхали на те, щоб їхні війська наблизилися до зони під контролем армії США.

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...