Путя всемогутній: Погрози диктатора Кремля про новітню глобальну зброю набувають опереточного характеру

Захід через розвідку добре знає ціну словам кремлівського диктатора та цілковиту відсталість скрепної недонаддержави. Та й електорат Володимира Волидимировича все менше сприймає заяви "нащадка великого Сталіна".

Путін знову намагався лякати. Фото: AFP.

У мережі сміються над плутаниною президента РФ Володимира Путіна, який заявив, що Росія створить зброю, яка не має аналогів в світі, але раніше він говорив, що вона вже готова, передають Патріоти України.
За словами Путіна, перспективні зразки озброєнь найближчим часом будуть готові до серійного виробництва.

"Россия никому не угрожает, мы строго соблюдаем принятые на себя обязательства в сфере международной безопасности и контроля за вооружениями, мы всегда открыты для конструктивной партнерской работы в интересах стабильности. При этом наш долг сделать все необходимое для надежной защиты Родины, защиты от любых потенциальных угроз", - заявив Путін.

Він додав, що російські армія і флот будуть і далі модернізуватися: "Многие из них уже в ближайшее время будут готовы к серийному производству. По своим тактико-техническим характеристикам они заметно опережают зарубежные разработки, а некоторые просто не имеют аналогов".

У мережі відразу помітили неточність в словах президента. Деякі користувачі сприйняли це з гумором, адже раніше Путін говорив, що така зброя в Росії вже есть.Но інших такі слова обурили і вони нагадали про невеликих зарплатах росіян і їх життя в цілому.

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...