Путін і "протухле м'ясо": Чому Москва не поспішає повертати російських "героїв", яких знищили під Дейр-ез-Зором

Доставка в РФ тіл найманців, загиблих в Сирії, відбудеться вже після закінчення виборів президента - щоб "рейтинг" президента не псували.
Путін знає, як поводитися із "холопами"? Ілюстрація: ТАСС.

Родичі російських військовослужбовців можуть розраховувати на повернення їхніх тіл тільки після того, як відбудуться вибори глави Кремля, щоб суспільство не розбурхувати перед передбачуваним тріумфом Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю журналістам повідомили товариші по службі загиблих солдат в Сирії, заявивши при цьому, що така політика влади є неприйнятною, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як виявилося, нові скандальні заяви, що розкривають очі на реальну суть участі Росії в сирійській операції, прозвучали в сюжеті «Справжнього часу», в якому йшлося про вихідця з Калінінграда Володимира Логінова, убитого в Сирії найманця Москви, що раніше брав участь у військових діях на Донбасі в складі бойовиків так званої «ДНР».
Дружина вбитого росіянина розповіла журналістам про те, як її чоловік їздив на Донбас. На окуповані території України він відправився ще в 2014 році, і за те, що він воював за «ДНР», йому «платили копійки» - за визнанням дружини, Кремль так і не заплатив Володимиру за участь у війні проти України. До того ж, зі слів товаришів по службі, доставка в РФ тіл найманців, загиблих в Сирії, відбудеться вже після закінчення виборів президента.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...