"Путін не буде привітним господарем": Депутати Європарламенту закликали бойкотувати ЧС-2018 з футболу в РФ

Всього заяву підписали представники 5 фракцій Європарламенту з 16 країн.

Ілюстрація:АиФ60 членів Європейського парламенту закликали країни-члени ЄС оголосити бойкот чемпіонат світу з футболу в Росії, який повинен пройти цього року. Про це повідомляє DW, інформують Патріоти України.

Ініціатором цього звернення була представниця фракції Зелених Ребекка Хармс. Вона вважає, що Володимир Путін не може бути привітним господарем Чемпіонату світу, поки в Сирії і Україні триває війна. Також вона згадала, що Росія підтримує правоекстремістські і антидемократичні партії в ЄС і намагається вплинути на вибори.

Всього заяву підписали представники 5 фракцій Європарламенту з 16 країн. Автори документа вказують, що Росія сама підштовхує Європу до подібних кроків. В контексті цього група депутатів згадала про отруєння колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, яке в заяві називається «знущанням» над європейськими цінностями.

Євродепутати вважають, що країнам-членам ЄС слід взяти приклад з Великобританії та Ісландії, щоб не «посилювати авторитарний і антизахідний курс російського президента».

Автори також звертають увагу на незадовільний стан справ із захистом прав і свобод в Росії, зокрема, порушення свободи слова.

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...

ЗСУ відтіснили окупантів на Луганщині, пошкоджено міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом

субота, 28 травень 2022, 10:30

У Луганській області українським захисникам вдалося відкинути окупантів на раніше зайняті позиції. Пошкоджено ще один міст між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, але проїзд між містами зберігається, розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram, ...