Путін змінив тактику: Російський історик зробив тривожну заяву про загрозу великої війни

Юрій Фельштинський підкреслив, що зміна президентом РФ тактики - відмова від виключно військових методів і перехід до «гібридних» - не виключає загрозу великої війни.
Путін не відмовився від своїх планів? Ілюстрація: Факти.

Президент Російської Федерації Володимир Путін, п'ять років тому почавши агресію проти України, не відмовився від своїх цілей, але змінив тактику, перейшовши до «гібридної» війни. Однак те, що зараз Росія не вирішує свої геополітичні завдання «тупим військовим методом», не говорить про те, що загроза великої війни зникла. Про це заявив історик Юрій Фельштинський, який з 1978 року проживає в США, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про те, чому російські війська не продовжили просування вглиб території України в 2014 році, історик зазначив, що відповідь на це питання відома лише Путіну та що справа не стільки в західних санкціях, які не сприймаються як жорсткі. «Може, усвідомивши, що Україна буде боротися за свою свободу, злякався великої війни. Може, насторожився через санкції і реакції Заходу», - зазначив Юрій Фельштинський і додав: «Просто він побачив, що якесь протистояння його діям є, не дивлячись на те, що Україна - не член НАТО».

Історик зазначив, що кампанія, розпочата Росією на українських територіях, змінилася активізацією РФ в Сирії: «Іншими словами, Путін відкрив другий фронт - фронт нового протистояння Сполученим Штатам». Юрій Фельштинський також підкреслив, що зміна Путіним тактики - відмова від виключно військових методів і перехід до «гібридних» - не виключає загрозу великої війни. А частиною нової тактики Кремля стало російське втручання у вибори глав держав в Європі та Сполучених Штатах.
Джерело: Факты

Казахстан не визнає результатів псевдореферендумів на окупованих українських територіях, - МЗС республіки

понеділок, 26 вересень 2022, 12:07

Як повідомляє Казахське телеграфне агентство, керівництво держави підтримує принципи територіальної цілісності держав, їхньої суверенної рівності та мирного співіснування. "Що стосується проведення самопроголошеними державами ЛНР та ДНР, й військовими ...

Лукашенко терміново прилетів на Росію до Путіна (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 12:00

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко Лукашенко сьогодні проведе зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ. Повідомляється, що переговори лідерів розпочнуться найближчим часом. . ...