
Російська влада на чолі з Володимиром Путіним неналежним чином ставиться до своїх військових, яких неофіційно відправляють воювати на Донбас. Таку думку в інтерв'ю Апострофу висловив російський опозиціонер, представник партії "Яблуко", депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Борис Вишневський, інформують Патріоти України.
"Мені видається, що коли країна відмовляється від своїх військовослужбовців, це ганебно. Ми знаємо історії про військових, які потрапляли в полон на Донбасі. Коли виявлялося, що вони ще вчора були звільнені з армії, служать в неіснуючій "міліції" так званої "Донецької народної республіки".
Країна не має права так поводитися зі своїми військовими. Вона повинна їм чесно сказати:" Ми вас посилаємо туди-то, і на це буде відповідний наказ. Але якщо щось трапиться, ми від вас не відречемося, ми зробимо все, щоб вас захистити". Але коли від них відмовляються, це абсолютно непристойно", - сказав Вишневський.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...