Путінський Титанік іде на дно: У Росії почалися проблеми з грошима на зброю, - Stratfor

Про обіцяну модернізацію ЗС РФ до 2020 року можна забути - через нестачу коштів фінансування програми озброєння Росії становитиме 50% від потреби.

Путін впевнено веде свій Титанік. Фото: Фейсбук.

Скорочення російського військового бюджету на 5% означає те, що РФ не зможе модернізувати 70% своїх збройних сил до 2020 року, про що заявлялося раніше. Про це йдеться у звіті приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, пишуть Патріоти України з посиланням на "Апостроф".

Фінансування програми Росією озброєнь в 2018-2025 роках становитиме лише половину від тієї суми, на яку сподівався російське оборонне відомство.

Зокрема, скорочення фінансування позначиться на модернізації військово-морського флоту РФ. Так, Росія з моменту розпаду СРСР досі не планує будувати нові надводні кораблі, які були б більше фрегата. Крім цього, розробка нового російського авіаносця, про що керівництво російського раніше заявляло, відкладається на невизначений термін.

Однак РФ не має наміру скорочувати фінансування атомного підводного флоту, який є важливим елементом в системі ядерного стримування. Аналітики прогнозують, що підводний флот залишиться значущим для збройних сил Росії в найближчому майбутньому.

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...

"Нехай цю жахливу мову вивчають тільки військові перекладачі": У Держдумі депутат родом з Черкащини закликав заборонити українську

понеділок, 29 травень 2023, 20:43

Голова комітету Держдуми з регіональної політики, "корінний" росіянин із прізвищем Діденко заявив, що "ніякої української мови бути не повинно", передають Патріоти України. "Це важлива фракційна позиція. Не повинно бути ні держави цієї (України. – Ред....