"Ряджені якісь!": Прем'єр-міністр РФ Медведєв про вибори президента США

А тим часом на Росії намагалися задушити спостерігача на праймеріз "Єдиної Росії", який помітив порушення.

"Это просто шоу какое-то!". Фото:yaplakal.com.

Прем'єр-міністр РФ, голова партії "Єдина Росія" Дмитро Медведєв назвав вибори в США "шоу", в якому беруть участь "ряджені". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Ряджені якісь, ми не віримо, це шоу, воно так і є насправді частково", - заявив Медведєв.

За його словами, в Росії "це б не пройшло". "Наша культура попереднього голосування має бути іншою - це зацікавлена, конкретна розмова про існуючі проблеми, про шляхи їх вирішення", - сказав російський прем'єр.

Користувачі соціальних мереж підняли слова Медведєва на сміх.

"Медведєв назвав вибори в США шоу ряджених. Інша справа у нас. Наші ряджені корисною справою зайняті, дівчат в аеропортах луплять замість виборів", - пишуть в Twitter Олексій Федотов.

"Вибори в США - це шоу ряджених. Добре, що у нас не так", - з іронією відзначають в Twitter В'язаний Твітер, публікуючи посилання на новину про те, що на Сахаліні намагалися задушити спостерігача на праймеріз "Єдиної Росії", помітив порушення.

Нагадаємо, в мережі бурхливо відреагували на численні випадки порушень з боку представників провладної партії "Єдина Росія" на праймеріз в РФ.

Президент Казахстану втер носа Путіну в ситуації з рекордним паводком

вівторок, 16 квітень 2024, 23:28

Глава Казахстану Касим-Жомарт Токаєв прибув з робочою поїздкою у Північно-Казахстанську область. Він здійснив обліт Кизилжарського району, околиць Петропавловська та Сергіївського водохранилища – територій, які потерпають від весняної повені. Натомість...

Генштаб закликав не втягувати ЗСУ в політичну боротьбу, Ганна Маляр різко відреагувала

вівторок, 16 квітень 2024, 22:42

16 квітня Генеральний штаб Збройних сил України заявив у Facebook про появу спекуляцій щодо системи комунікацій Генштабу, передають Патріоти України. "Останнім часом з'являється чимало спекуляцій щодо системи комунікацій Генерального штабу Збройних сил...