Міський голова Сміли Олексій Цибко спростував слова Юлії Тимошенко про те, що в місті опалення так і не подали. Про це він заявив на коментарі, зазначають Патріоти України.
"Це неправда, всі котельні дійсно підключені, газ подано в усі котельні. Зараз технічно неможливо виконати умову 100 відсоткової подачі тепла в усі квартири, оскільки ми злили воду. Але завтра до ранку всі 19 котелень подаватимуть тепло", - говорить він.
Відповідаючи на питання про те, чи може Тимошенко мала на увазі ті котельні, які ще не почали подавати тепло, мер зазначив, що не знає де вона була. "Може. Я не знаю, де вона була. Вона була з директором "Смілатеплокомуненерго". Але всі котельні зараз підключені до газу, видимі розриви ліквідовані", - додав Цибко.
Як повідомлялося раніше, лідер БЮТ Юлія Тимошенко відбула з візитом до міста Сміла, щоб перевірити, як виконується доручення про подання тепла в місті. Вона заявила, що як і раніше в квартири не подали тепло.
Нагадаємо, з 12 листопада в місті Сміла ввели надзвичайний стан через відсутність опалення. 15 листопада президент Петро Порошенко доручив протягом декількох годин включити подачу тепла в місті.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...