"Росія грубо порушує міжнародне право": У Великобританії пообіцяли відповісти на видворення своїх дипломатів з РФ

У зв'язку з ситуацією на початку наступного тижня збереться на засідання британська рада національної безпеки.

Ілюстрація:pravdanews.info

Міністерство закордонних справ Великої Британії відреагувало на видворення 23 своїх дипломатів з РФ, зазначивши, що відповідь російської держави не змінює фактів і саме Росія є тією, хто грубо порушує міжнародне право. Про це йдеться у заяві МЗС Великої Британії, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Наш посол у Москві щойно був проінформований російським урядом про те, що вони висилають 23 дипломатів, закривають генконсульство Великої Британії в Санкт-Петербурзі і закривають Британську раду в Москві", - відзначили в МЗС країни.

Вказано, що це послідувало за діями, які Лондон прийняв разом з іншими заходами, щодо викриття російської шпигунської мережі, що діяла у Великій Британії, у результаті замаху на вбивство двох осіб у Британії з використанням нервово-паралітичної речовини.

"У світлі попередньої поведінки Росії ми передбачали подібну відповідь, і на початку наступного тижня збереться рада національної безпеки, щоб обговорити наступні кроки. Наш пріоритет сьогодні - піклуватися про наших співробітників в Росії і допомагати тим, хто повернеться до Великої Британії", - відзначили в британському МЗС.

"Реакція Росії не змінює фактів - замах на двох громадян на британській землі, в зв'язку з чим немає іншого висновку, окрім як того, що російська держава була винною. Саме Росія є тією, хто грубо порушує міжнародне право і Конвенцію про хімічну зброю.

У нас немає розбіжностей з народом Росії, і ми як і раніше вважаємо, що не в наших національних інтересах повністю розірвати діалог між нашими країнами, але тягар відповідальності залишається на російській державі, яка має відповісти за свої дії і дотримуватися міжнародних зобов'язань", - додали в МЗС Великої Британії.

Як стало відомо, свою заяву з цього приводу зробила прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей. Про це вона розповіла 17 березня під час весняного форуму Консервативної партії.

За словами Мей, Великобританія не стерпить загрози життю своїх громадян або інших осіб на своїй території від російського уряду. Вона зазначила, що країна дістала потужну підтримку від союзників.

"Лукашенко хитріший, ніж Путін": Олег Жданов розповів, що змусить армію Білорусі взяти участь у війні проти України

четвер, 30 червень 2022, 22:00

У Міноборони кажуть, що зі сторони Білорусі є висока загроза наступу, але там не видно підготовки до створення ударних угруповань. Експерти кажуть, що Лукашенко дурить Путіна. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов. Він вважає, що без присутнос...

Зовсім не через "турботу про людей": Для чого росіяни запускають потяг до Криму

четвер, 30 червень 2022, 21:51

Росіяни планують запустити пасажирський поїзд із Мелітополя у Джанкой. Таке рішення окупантів є способом сприяти їхнім потугам закріпитися на тимчасово захоплених територіях Півдня України. Справжню мету запуску загарбниками прямого пасажирського заліз...