Росія хоче скасування санкцій? Тоді повертайте Крим, все просто, - МЗС Німеччини

Йоганнес Регенбрехт заявив, що Москва зобов'язана вступити у перемовини щодо повернення півострова Україні

Регенбрехт. Фото: day.kyiv.ua

Голова робочого штабу з питань України міністерства закордонних справ Германії Йоганнес Регенбрехт заявив, що Росія може навіть не сподіватися на зняття санкцій, поки не поверне Україні Крим. Про це у своєму блозі пише Олег Леусенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Livejournal.

"Представитель внешнеполитического ведомства ФРГ утверждает, что санкционный режим в отношении России должен сохраняться до тех пор, пока РФ не покинет Крым, поскольку аннексированный полуостров – это часть суверенной Украины, поэтому Москва обязана вступить в переговоры по возврату Автономной Республики.

Регенбрехт подчеркнул, что вопрос возврата Крыма Украине должен оставаться в центре внимания мирового политикума и, несмотря на некоторые возгласы в ЕС по поводу отмены санкций, эмбарго в отношении России должно оставаться до тех пор, пока Российская Федерация в полном объеме не выполнит Минские соглашения.
Ранее канцлер Германии Ангела Меркель прозрачно намекнула, что Россия еще не доросла до отмены санкций", - йдеться у повідомленні.

"Ніж у спину": ООН вимагає виведення російських військ з Придністров'я

п’ятниця, 22 червень 2018, 21:45

Україна як один із співавторів вітає схвалення резолюції Генеральної асамблеї ООН про повне та безумовне виведення іноземних військ з території Молдови. Генеральна асамблея ООН схвалила резолюцію про виведення російських військ з Республіки Молдова. Пр...

"Йоббік здувся": Угорщина різко змінила тональність в перемовинах з Україною

п’ятниця, 22 червень 2018, 20:25

Інформовані джерела стверджують, що в ситуацію з неадекватним союзником по НАТО втрутився "Дядечко Сем". Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту. Про це повідомив на прес-конф...