Росія хоче скасування санкцій? Тоді повертайте Крим, все просто, - МЗС Німеччини

Йоганнес Регенбрехт заявив, що Москва зобов'язана вступити у перемовини щодо повернення півострова Україні

Регенбрехт. Фото: day.kyiv.ua

Голова робочого штабу з питань України міністерства закордонних справ Германії Йоганнес Регенбрехт заявив, що Росія може навіть не сподіватися на зняття санкцій, поки не поверне Україні Крим. Про це у своєму блозі пише Олег Леусенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Livejournal.

"Представитель внешнеполитического ведомства ФРГ утверждает, что санкционный режим в отношении России должен сохраняться до тех пор, пока РФ не покинет Крым, поскольку аннексированный полуостров – это часть суверенной Украины, поэтому Москва обязана вступить в переговоры по возврату Автономной Республики.

Регенбрехт подчеркнул, что вопрос возврата Крыма Украине должен оставаться в центре внимания мирового политикума и, несмотря на некоторые возгласы в ЕС по поводу отмены санкций, эмбарго в отношении России должно оставаться до тех пор, пока Российская Федерация в полном объеме не выполнит Минские соглашения.
Ранее канцлер Германии Ангела Меркель прозрачно намекнула, что Россия еще не доросла до отмены санкций", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. "Але оскільки ми там беремо участь": Кандидат в президенти Росії обмовився про війну на Донбасі (відео)

неділя, 18 лютий 2018, 0:15

В той же час кандидат в президенти РФ від "Комуністичної партії РФ" заявив, що Росія має визнати "незалежність" псевдореспублік "ДНР" і "ЛНР". Таку заяву російський політик зробив в інтерв'ю відомому блогеру Юрію Дудю у програмі "вДудь". Про це повідом...

Шоу "скаженого мерина": Лавров примудрився знов нагидити на українську державність

неділя, 18 лютий 2018, 0:00

Глава МЗС РФ в черговий раз звинуватив офіційний Київ у відданості військовому шляху вирішення конфлікту на Донбасі і не тільки... На Мюнхенській конференції з безпеки міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Україна "зведена до стану н...