Росія хоче скасування санкцій? Тоді повертайте Крим, все просто, - МЗС Німеччини

Йоганнес Регенбрехт заявив, що Москва зобов'язана вступити у перемовини щодо повернення півострова Україні

Регенбрехт. Фото: day.kyiv.ua

Голова робочого штабу з питань України міністерства закордонних справ Германії Йоганнес Регенбрехт заявив, що Росія може навіть не сподіватися на зняття санкцій, поки не поверне Україні Крим. Про це у своєму блозі пише Олег Леусенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Livejournal.

"Представитель внешнеполитического ведомства ФРГ утверждает, что санкционный режим в отношении России должен сохраняться до тех пор, пока РФ не покинет Крым, поскольку аннексированный полуостров – это часть суверенной Украины, поэтому Москва обязана вступить в переговоры по возврату Автономной Республики.

Регенбрехт подчеркнул, что вопрос возврата Крыма Украине должен оставаться в центре внимания мирового политикума и, несмотря на некоторые возгласы в ЕС по поводу отмены санкций, эмбарго в отношении России должно оставаться до тех пор, пока Российская Федерация в полном объеме не выполнит Минские соглашения.
Ранее канцлер Германии Ангела Меркель прозрачно намекнула, что Россия еще не доросла до отмены санкций", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. США розгорнуть божевільну кампанію: Росії напророкували провал на всіх фронтах (відео)

середа, 22 листопад 2017, 14:00

Вашингтон, погодившись з позицією Москви, висунув майже два десятка пропозицій по відновленню миру на Донбасі, але Росія дала задній хід. США і їх союзники почнуть потужну кампанію з дискредитації Росії. Москва попалася на невиконанні взятих на себе зо...

Хіти тижня. "Так бывает со всеми диктаторами": Путіна тицьнули носом у дружбу із поваленим президентом Зімбабве

середа, 22 листопад 2017, 12:30

Росія і Зімбабве домовилися разом боротися з санкціями Заходу, але Роберт Мугабе навряд чи вже зможе чимось допомогти Володимиру Путіну. Повалення влади в Зімбабве викликало появу безлічі мемів і саркастичних висловлювань, в яких проводяться паралелі з...