Росія намагається втягнути Польщу в сферу своїх інтересів, - Антоні Мацеревич

​Міністр національної оборони Польщі вважає, що інформаційна війна, боротьба за свідомість є ключовими для перемоги або поразки, виживання та розвитку народу або його знищення на сучасному етапі.

Путін збрехав Туску про Смоленську трагедію. Фото: Fakty ICTV.

Міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич вважає, що "метою дій Росії є відновлення домінування над Польщею". Про це він заявив, виступаючи на відкритті навчального року у Вищій школі громадської та медійної культури в Торуні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське радіо.

«Зміни в країні (Польщі - ред.) впливають на геополітичну ситуацію всього світу, а світ і наші союзники побачили, що поляки хочуть захищати свою незалежність і свободу. Повернулася здатність вилучення з польського потенціалу справжніх сил», - запевнив, зокрема, глава оборонного відомства.

Антоні Мацеревич, звертаючись до студентів, заявив, що в наші дні інформаційна війна, боротьба за свідомість є ключовими для перемоги або поразки, виживання та розвитку народу або його знищення. Тому, важливим фактором безпеки є система міжнародних союзів.

Серед важливих справ міністр також назвав аспект, пов'язаний з кіберзагрозами і гібридною агресією. І все ж, «головне - структура національної свідомості та інформаційна війна», - підкреслив міністр.

Улюблений політолог Путіна розмріявся, що новий канцлер Німеччини визнає Крим російським

понеділок, 27 вересень 2021, 21:15

Російський політолог Сергій Марков заявив, нібито влада Німеччини щиро виступає проти возз'єднання Криму з Росією, оскільки боїться, що далі будуть перекроєні і інші кордони в Європі, передають Патріоти України. Політолог заявив, що політики з Німеччин...

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...