Росія розгорнула "Іскандери": Україна в зоні ураження, - західні ЗМІ

Пускові установки з'явилися в Краснодарському краї приблизно в 430 км від кордону з Україною.

Росія розгорнула "Іскандери". Фото: ТСН.

Неподалік від кордону з Україною російська армія розгорнула оперативно-тактичні комплекси Іскандер з ракетами, здатними нести ядерні заряди до 50 кт. Про це, опублікувавши вчорашні супутникові знімки, розповів телеканал Fox News, передають Патріоти України.

Пускові установки з'явилися в Краснодарському краї приблизно в 430 км від кордону з Україною, стверджує з посиланням на розвідувальні дані компанії Imagesat International канал. На фото видно військові об'єкти, їх інфраструктуру - ангари, бункери, а також самі комплекси Іскандер разом з транспортно-заряджаючими машинами.

Fox News розповів також, що ці ОТРК Росія розгорнула і біля кордону з Монголією в Улан-Уде. Офіційно заявлена дальність польоту таких балістичних ракет - до 500 км. Захід вважає, що реальна дальність - 2000-5000 км. Основне призначення ОТРК - знищення систем ППО і ПРО супротивника.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...