Росія відправила козаків на Донбас на знищення, - амурський козак (відео)

Біженець Євген Смирнов, якого в Росії підозрюють в екстремізмі за проукраїнську позицію, розповів про участь козаків з РФ в конфлікті на Донбасі і в Криму.

Росія відправляє козаків в Україну на ліквідацію. Фото: YouTube.

Кримські події. Березень, по-моєму. Мені дзвінок. Я на машині працював. А я був одним з лідерів козацької громади. Мені дзвонять мої хлопці і кажуть: є розмова, приїжджай в храм. Розмова з приводу України. Я приїхав, їх було двоє: одному - років під 60, другому - років 25-26. Літній чоловік почав жорстку пропаганду - в Києві переворот, фашисти захопили владу. Треба стати на захист зневажених цінностей. Треба терміново підписатися, всі на боротьбу. Так розповідає про події 2014-го року в Криму біженець, амурський козак Євген Смирнов, пишуть Патріоти України з посиланням на Громадське.

«Вони збиралися в Крим. Ще потім я дізнався, що були підключені військкомати під цю справу. Я став своїх зупиняти. Кажу: «Хлопці, зупиніться! Мало вам Придністров'я, Абхазії, мало вам двох чеченських воєн. Вас просто використовувати, а потім будуть відстрілювати», - розповідає Євген Смирнов.

«Микола Козіцін - продукт ФСБ-шної системи. Людей, які назвали себе козаками, система швидко під крило взяла. Люди розповідали, що є таке поняття, як «куратори». Коли розгорнулася Донбасько-Кримська афера із залученням козаків, які билися об стіну і кричали, що треба повернути нібито наші історичні землі», - каже Євген Смирнов.

«Ситуація така була: зав'язати більш менш пасіонарних козаків, які не при справах виявилися на батьківщині, запалити їх певними ідеями і кинути їх в м'ясорубку, щоб там не вистрілили питання до місцевої влади. На знищення, на утилізацію, в одну сторону квиток. Найгарячіші голови відправляються туди. Назад квитка немає», - згадує амурський козак.

Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

неділя, 20 вересень 2020, 3:00

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю". Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та...

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...