Російські пропагандисти із Russia Today платили британським політикам

З 2010 по 2017 роки понад 160 британських політиків і чиновників з'являлися в ефірі RT 381 раз.
Парламент Великобританії. Фото: Факти.

Російський пропагандистський телеканал Russia Today (RT) з 2014 року заплатив членам парламенту Великої Британії не менше 93 700 фунтів стерлінгів за участь у його ефірах. Про це йдеться в доповіді "У чиїх інтересах?", опублікованому організацією Transparency International (TI), передають Патріоти України.

Автори проаналізували документи Палати громад парламенту Великої Британії. За даними експертів TI, з 2010 по 2017 роки понад 160 британських політиків і чиновників з'являлися в ефірі RT 381 раз. Крім того, двоє колишніх членів парламенту, чиї гонорари не включені в зазначену суму, вели власні ток-шоу. Експерти Transparency International вказують на необхідність збереження незалежності парламенту, захист його принциповості та підвищення прозорості.

"Спроби допомогти розвитку демократії за кордоном у підсумку будуть зведені нанівець, якщо ті, хто обраний представляти нас, працюють в інтересах режимів, які прагнуть підірвати демократію", - підкреслюють автори доповіді. RT працює у Великій Британії з 2011 року. Британський медіарегулятор Ofcom неодноразово звинувачував телеканал у порушенні кодексу мовлення. Зокрема, у квітні Ofcom відкрив сім розслідувань щодо RT за підозрою у необ'єктивності через висвітлення отруєння Сергія і Юлії Скрипаль в Солсбері. Телеканалу загрожував відгук ліцензії на мовлення у Великій Британії, проте в травні Ofcom оголосив, що Russia Today зможе продовжити роботу в країні.

Росія вдарить ракетами по Києво-Печерській Лаврі, коли втратить над нею контроль, - Кочетков

неділя, 27 листопад 2022, 10:49

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), особливо в останні дні раз у раз потрапляє в скандали. Після того, як на території Києво-Печерської Лаври в одному з храмів співатипісню "Звон плывет, плывет над Россиею" про "пробудження...

Немає жодних ознак, що режим хочуть скинути: Чичваркін пояснив, чому на Заході не вважають Путіна загрозою

неділя, 27 листопад 2022, 10:45

Російський бізнесмен та опозиціонер Євген Чичваркін вважає, що колективний Захід не вважає диктатора Володимира Путіна реальною загрозою своїй безпеці, попри повномасштабну війну в Україні. На сьогодні об'єктивно немає підстав вважати, що режим Кремля ...