Російські пропагандисти із Russia Today платили британським політикам

З 2010 по 2017 роки понад 160 британських політиків і чиновників з'являлися в ефірі RT 381 раз.
Парламент Великобританії. Фото: Факти.

Російський пропагандистський телеканал Russia Today (RT) з 2014 року заплатив членам парламенту Великої Британії не менше 93 700 фунтів стерлінгів за участь у його ефірах. Про це йдеться в доповіді "У чиїх інтересах?", опублікованому організацією Transparency International (TI), передають Патріоти України.

Автори проаналізували документи Палати громад парламенту Великої Британії. За даними експертів TI, з 2010 по 2017 роки понад 160 британських політиків і чиновників з'являлися в ефірі RT 381 раз. Крім того, двоє колишніх членів парламенту, чиї гонорари не включені в зазначену суму, вели власні ток-шоу. Експерти Transparency International вказують на необхідність збереження незалежності парламенту, захист його принциповості та підвищення прозорості.

"Спроби допомогти розвитку демократії за кордоном у підсумку будуть зведені нанівець, якщо ті, хто обраний представляти нас, працюють в інтересах режимів, які прагнуть підірвати демократію", - підкреслюють автори доповіді. RT працює у Великій Британії з 2011 року. Британський медіарегулятор Ofcom неодноразово звинувачував телеканал у порушенні кодексу мовлення. Зокрема, у квітні Ofcom відкрив сім розслідувань щодо RT за підозрою у необ'єктивності через висвітлення отруєння Сергія і Юлії Скрипаль в Солсбері. Телеканалу загрожував відгук ліцензії на мовлення у Великій Британії, проте в травні Ofcom оголосив, що Russia Today зможе продовжити роботу в країні.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...