Російські військові заявили, що навчання в Криму - підготовка до війни з Туреччиною

Кремлівські воєначальники переконані, що морська десантна операція в Криму зараз під силу тільки Об'єднаним збройним силам НАТО в Південній Європі.

Росія розпочала військові навчання в окупованому Криму. фото: РИА Новости.

Навчання російських повітряно-десантних військ на полігоні Опук в окупованому Криму передбачають протидію вторгненню, на яке здатні тільки сили НАТО за участі "такої регіональної держави як Туреччина". Про це заявив екс-начальник Головного штабу Військово-морського флоту РФ адмірал Віктор Кравченко, передають Патріоти України з посиланням на "Газета.ру".

За його словами, операція таких масштабів, "очевидно, не під силу Збройним силам України протягом найближчих 15-20 років".

Він вважає, що у України "практично немає боєздатного військово-морського флоту і відповідних десантних засобів".

"Грузія також не зможе висадити з моря навіть посиленого взводу... Якщо ж зібрати всі кораблі та катери Румунії та Болгарії, то їх не вистачить для висадки навіть батальйону морської піхоти", - заявив адмірал.

На його думку, морська десантна операція в Криму зараз під силу тільки Об'єднаним збройним силам НАТО в Південній Європі.

"Одну з перших скрипок в цьому випадку будуть грати армія і флот Туреччини. До слова кажучи, Анкара не визнає законність "входження" Криму до Російської Федерації", - додав Кравченко.

Як повідомляли Патріоти України, 20 березня в Криму на полігоні Опук почалися великомасштабні командно-штабні навчання окупаційних військ Росії. У них також беруть участь Чорноморський флот і повітряно-космічні сили РФ.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 квітня

субота, 1 квітень 2023, 8:22

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.04.23 склали:

Американці "стали на диби": У відповідь на арешт свого журналіста газета WSJ вимагає негайно вислати з США посла путіна і всіх російських пропагандистів

субота, 1 квітень 2023, 8:14

Чергова дрібна капость кремлівського карлика погрожує справжньою політичною лавиною на горе московської недоімперії. Газета The Wall Street Journal (WSJ) вимагає, щоб уряд США вигнав з країни всіх російських журналістів, а також посла РФ. Приводом для ...