
Український бізнесмен-мільярдер Віктор Пінчук виділив 150 тисяч доларів фонду новообраного президента США Дональда Трампа для організації його виступу в рамках конференції. Про це повідомили у прес-службі Пінчука, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.
"Виплата фонду новообраного президента Трампа була на підтримку відеозв'язку під час конференції Щорічної ялтинської європейської стратегії, яку Фонд Віктора Пінчука та Ялтинська європейська стратегія (YES) - неурядова організація, заснована Пінчуком - щорічно організовує у вересні в Україні", - сказано у повідомленні. За інформацією прес-служби, Пінчук зустрівся з Трампом кілька років тому у Нью-Йорку і запропонував виступити.
Як стало відомо, податкова декларація Фонду Дональда Трампа за 2015 рік показує, що організація дала більшу частину своїх грошей фунданціям, які займаються лікуванням раку і правоохоронними органами. Крім того, у документі вказується, що український бізнесмен-мільярдер Віктор Пінчук виділив фонду $150000.
Журналісти зауважують, що Пінчук також був основним донором Фонду Хілларі Клінтон та найняв лобіста для організації зустрічей в Державному департаменті, коли його очолювала кандидат в президенти США від демократів.
Під час передвиборної кампанії Клінтон критикували через зв'язки з українським олігархом, який є зятем колишнього президента Леоніда Кучми. Республіканці засуджували її за "інтереси, що пересікалися" - інтереси донорів Фонду Клінтон та Держдепартаменту під її керівництвом.
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...