Сама додумалась чи попросили? Дружина Гаврилюка подякувала "Кварталу 95" за чоловіка

Буде недивно, якщо з Яриною Гаврилюк погодиться багато українців: дивитися телевізор шкідливо - краще прогулятися на свіжому повітрі!

Ярина і Михайло Гаврилюки. Фото: Факты.

Дружина нардепа Михайла Гаврилюка, який став героєм скандальної пародії "Кварталу 95", Ярина Гаврилюк саркастично подякувала гумористам за їхні жарти, які вона вже не дивиться. Про це Ярина написала на своїй сторінці в Фейсбук, повідомляють Патріоти України.

"Вся стрічка новин забита Кварталом. Я, наприклад, не побачила нічого спільного між Михайлом і тим, що зняли ці "гумористи". Черговий (перепрошую) ви**р, передсмертна агонія чи ще одна невдала спроба бути смішними — називайте як хочете. Тим, кого обурює "творчість" 95-го, їх дії в Латвії, — можу порадити тільки одне — ігноруйте, а не накручуйте перегляди.

Особисто я вже давно вдячна Кварталу, так як завдяки їм взагалі перестала включати телевізор: боюся зайвий раз побачити обличчя Зеленського. Одна біда: якщо телеканали і далі будуть годувати народ таким відверто тупим і неякісним продуктом, то просвітлення не дочекаємося ніколи", — написала Ярина Гаврилюк.

Користувачі соцмереж підтримали оцінку творчості "Квартала 95" від дружини Михайла Гаврилюка.

Так, Людмила Петруник написала: "Так це правда, вони занадто перегинають палицю..."

Eugenia Ladygina: "Смішно було до Майдану. А після жартів над подіями, в яких загинули люди, вони для мене не існують".

Yliana Chervinska: "Цілком і повністю підтримую!".

Tatiana Matwiejczuk: "Яриночка, я пишаюся паном Гаврилюком, він депутат від нашого Києво-Святошинського району в ВР. Побільше б таких патріотів-українців в нашому парламенті".

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...

ЗСУ ліквідували багато офіцерів: Окупанти призначають курсантів командирами підрозділів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:44

За понад 5 місяців повномасштабної війни захисники України знищили велику кількість російських офіцерів вищої та середньої ланки. Втрати серед окупантів є настільки великими, що Кремлю довелося відправляти на війну всі боєздатні підрозділи, а також фор...