''Самі опинитеся на передовій!'': Посол США попередив Угорщину про небезпеку блокування України в НАТО

Девід Корнштейн також заявив, що Будапешт, який в значній мірі залежить від російських нафти і газу, грав із вогнем, підтримуючи президента РФ Володимира Путіна.
Девід Корнштейн. Фото: Гордон.

Посол США в Будапешті Девід Корнштейн попередив Угорщину про загрозу російської агресії, в тому випадку, якщо вона не припинить блокувати співпрацю України з НАТО. Відновити хороші відносини з Києвом він закликав у публічному зверненні до парламентського комітету. Росія, за словами посла, зараз, як ніколи небезпечна для Європи, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

"Якщо Україна зазнає невдачі, Угорщина опиниться на передовій лінії російської агресії", — зробив він гучне попередження. Корнштейн також заявив, що Будапешт, який в значній мірі залежить від російських нафти і газу, грав із вогнем, підтримуючи президента РФ Володимира Путіна.

"Ми глибоко переконані, що для союзників по НАТО кращий спосіб просувати реформи в Україні — це розмовляти з Україною, а не блокувати участь України в альянсі", — підкреслив він.

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...

Україна запровадили санкції проти мережі супермаркетів з РФ

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:19

Санкції проти мережі Mere (проєкт власників російської мережі супермаркетів "Світлофор") таки запровадили. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов на брифінгу, зазначають Патріоти України. "Розглядалось питання санкцій відно...