''Самі опинитеся на передовій!'': Посол США попередив Угорщину про небезпеку блокування України в НАТО

Девід Корнштейн також заявив, що Будапешт, який в значній мірі залежить від російських нафти і газу, грав із вогнем, підтримуючи президента РФ Володимира Путіна.
Девід Корнштейн. Фото: Гордон.

Посол США в Будапешті Девід Корнштейн попередив Угорщину про загрозу російської агресії, в тому випадку, якщо вона не припинить блокувати співпрацю України з НАТО. Відновити хороші відносини з Києвом він закликав у публічному зверненні до парламентського комітету. Росія, за словами посла, зараз, як ніколи небезпечна для Європи, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

"Якщо Україна зазнає невдачі, Угорщина опиниться на передовій лінії російської агресії", — зробив він гучне попередження. Корнштейн також заявив, що Будапешт, який в значній мірі залежить від російських нафти і газу, грав із вогнем, підтримуючи президента РФ Володимира Путіна.

"Ми глибоко переконані, що для союзників по НАТО кращий спосіб просувати реформи в Україні — це розмовляти з Україною, а не блокувати участь України в альянсі", — підкреслив він.

"Безглузді прохання": Шольц розлютився на політиків у Німеччині за заклики дати Україні винищувачі

вівторок, 31 січень 2023, 9:09

Уряд Німеччини, як і раніше, виступає проти постачань винищувачів Україні. Дебати щодо цього питання слід припинити. Німецькі політики використовують тему з постачаннями бойових літаків не для того, щоб реально допомогти Києву. Тема використовується у ...

На "концерті Кобзона" знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 31 січня

вівторок, 31 січень 2023, 8:40

Загальні бойові втрати Росії на ранок 31 січня становлять понад 127,5 тис. осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 850 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.01.23 орі...