
Ієрархи Української православної церкви Московського патріархату, які прибули на об'єднавчий собор щодо створення помісної Української православної церкви, більше не мають стосунку до УПЦ МП. Про це в коментарі заявив глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП Климент (Вечеря), передають Патріоти України.
Климент сказав, що ці ієрархи створюють нову церкву і туди переходять. На запитання, чи будуть до них застосовані якісь санкції, представник УПЦ МП відповів: "До нас вони більше не мають відношення".
"Якби вони були в УПЦ [МП], то на них могли б розповсюджуватися якісь дії... Ми лише констатуватимемо, що вони перейшли в розкол, і повідомимо помісні церкви, що в диптиху канонічних єпископів України вони більше не значаться. У даному випадку люди самі захотіли відлучити себе від своєї церкви. Нам залишається це лише із сумом констатувати", – заявив Климент.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...