
Ніхат Зейбекчі, міністр економіки Туреччини, заявив, що його країна не шкодує через події зі збитим російським бомбардувальником. Новину передають Патріоти України.
За інформацією видання Hürriyet Daily News, міністр заявив: "Вбивство російського пілота і знищення літака - питання дуже сумние, і ми в зв'язку з ним засмучені". "Жалю ми не відчуваємо, але засмучені. Їм [російській стороні] також слід засмучуватися. Припускаємо, що вони також засмучені у зв'язку з навмисним порушенням турецького повітряного простору", - додав чиновник.
Зейбекчі також зазначив, що в тій ситуації була права Туреччина, так як російський літак перебував у турецькому повітряному просторі більше 10 хвилин. Крім того, російський льотчик багаторазово отримував попереджувальні повідомлення. Глава Мінекономіки пояснив, що туристична галузь Туреччини зазнала збитків, але від конфлікту постраждала і Росія.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...