
Ніхат Зейбекчі, міністр економіки Туреччини, заявив, що його країна не шкодує через події зі збитим російським бомбардувальником. Новину передають Патріоти України.
За інформацією видання Hürriyet Daily News, міністр заявив: "Вбивство російського пілота і знищення літака - питання дуже сумние, і ми в зв'язку з ним засмучені". "Жалю ми не відчуваємо, але засмучені. Їм [російській стороні] також слід засмучуватися. Припускаємо, що вони також засмучені у зв'язку з навмисним порушенням турецького повітряного простору", - додав чиновник.
Зейбекчі також зазначив, що в тій ситуації була права Туреччина, так як російський літак перебував у турецькому повітряному просторі більше 10 хвилин. Крім того, російський льотчик багаторазово отримував попереджувальні повідомлення. Глава Мінекономіки пояснив, що туристична галузь Туреччини зазнала збитків, але від конфлікту постраждала і Росія.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...