
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що американські санкції є беззмістовними. Старий "правдоруб" переконує, що нові обмеження проти РФ, які збираються ввести США через агресію Росії поблизу Керченської протоки, "будуть такими ж безглуздими, як і попередні".
Окрім того, Лавров "щиро" поділився, що йому шкода американців, оскільки всі їхні спроби вплинути на Москву є безуспішними. Глава російського МЗС також додав, що не розуміє з якою метою запроваджуються обмеження. Такі заяви дипломат зробив в ефірі одного із російських телеканалів.
Я не застерігав, я просто сказав, що це безглуздо, більше нічого. Я сказав, що це незрозуміло з якою метою. Якщо вони не зрозуміли, що санкції не діють, ну, мені їх шкода,
– сказав Лавров, відповідаючи на питання про те, що Росія може протиставити новим санкціям США.
Зазначимо, група сенаторів США представила 13 лютого законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій проти Росії. Це санкції у відповідь на російське втручання в роботу демократичних інститутів за кордоном, а також – за агресію в Україні.
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...