Ще ближче до НАТО: В Альянсі офіційно підтвердили євроатлантичні прагнення України

З цього приводу учасниками саміту НАТО була прийнята декларація.

Ілюстрація:Цензор.НЕТ

Саміт Північноатлантичного альянсу підтвердив євроатлантичні прагнення України. Про це йдеться у декларації саміту НАТО у Брюсселі, зазначають Патріоти України.

У документі наголошується, що незалежна, суверенна та стабільна Україна, яка твердо дотримується принципів демократії та верховенства права, є запорукою євроатлантичної безпеки.

"Ми твердо переконані в тому, що Україна має право самостійно вирішувати власне майбутнє та зовнішньополітичний курс без втручання ззовні. Зважаючи на прагнення України до членства в НАТО, ми дотримуємося наших рішень на Бухарестському саміті та на наступних самітах" - йдеться у декларації.

Учасники саміту підкреслили , що успіх широкомасштабних реформ в Україні, зокрема, у боротьбі з корупцією, матимуть вирішальне значення для закладання основи для процвітаючої та мирної України, міцно закріпленої серед європейських демократій, які прагнуть до спільних цінностей.

"Ми усвідомлюємо зацікавленість України у розширенні можливостей в рамках Ініціативи сумісності партнерства. НАТО розглядатиме це з огляду на рішення, прийняті на Уельському та на Варшавському самітах. Ми будемо продовжувати працювати з Україною, багаторічним партнером Альянсу, спираючись на принципи та цінності, закріплені в Хартії про особливе партнерство між НАТО та Україною" - йдеться у декларації.

Як відомо, згідно з рішенням Бухарестського саміту НАТО Україна та Грузія "одного дня стануть членами Альянсу".

Хіти тижня. Десятки мертвих росіян: ІДІЛ заявила про нищівний удар по військових РФ і асадівцях у Сирії (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 12:00

Смертник на завантаженому вибухівкою автомобілі прибув у місто Зайсун, де знаходилися військові, і здійснив атаку. Терористи ІДІЛ заявили про загибель 35 російських і сирійських військових у провінції Дараа на півдні Сирії. Про це повідомляється у Tele...

"Мы провели референдум": Путін у Гельсінкі обмовився за Фрейдом (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 11:58

Однак в статуті ООН навряд чи є положення, яке б дозволяло одній незалежній державі проводити референдум на території іншої. Президент Росії Володимир Путін після зустрічі з американським колегою Дональдом Трампом фактично зізнався в проведенні Росії "...