Європарламент ухвалив механізм тимчасового призупинення безвізу. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.
Застосувати механізм тимчасового призупинення можуть як держави-члени, так і Європейська комісія. На Комісію також покладені функції моніторингу ситуації в країнах, які звільняються від віз, і регулярно, як мінімум раз на рік, звітувати парламенту та Раді щодо того, як ці країни виконують умови безвізового режиму та дотримуються прав людини. Після повідомлення від держави-члена або після запиту простої більшості голосів країн-членів ЄС, або на підставі власної доповіді, Комісія має один місяць, щоб прийняти рішення про призупинення безвізового режиму на дев’ять місяців. Це рішення вступить в силу автоматично.
Відповідно до пропозицій, протягом періоду призупинення безвізового режиму Комісія разом із зацікавленою країною повинна спробувати знайти вирішення ситуації, що призвела до призупинення безвізового режиму. Якщо ситуація не зміниться, Комісія повинна представити не пізніше, ніж за два місяці до закінчення дев'ятимісячного періоду, пропозицію продовжити тимчасове відновлення візових вимог на додатковий період у 18 місяців. Це рішення може бути оскаржене як депутатами Європейського парламенту, так і державами-членами.
Канцлер Олаф Шольц погодиться на додаткові поставки зброї в Україну на суму три мільярди євро до федеральних виборів лише в тому випадку, якщо вони фінансуватимуться шляхом призупинення боргового гальма, передають Патріоти України. «Допомога можлива ли...
Організаторам агентурної мережі російської спецслужби, яка шпигувала за локаціями Сил оборони та коригувала ворожі удари по Києву та Харківській області, оголосили підозри. Про це інформує пресцентр Служби безпеки України, передають Патріоти України. Т...