​"Що змогли нашкребти на найнебезпечнішому тоді Південному напрямку": Муженко розповів про перший бій з спецназом Путіна, що рвався з Криму на материк

Ворог скоріш за все мав наказ просуватись у глиб України, поки не зустріне серйозного, організованого супротиву. Адже окупати не зупинились на адміністративному кордоні АРК - захопили та утримували Чангар. Донбас був ще попереду.

Під час окупації Криму 2014 року для захисту Херсонської області на початку березня вдалося зібрати лише 8 000 українських військових. Формування цього угрупування здійснювалось на полігоні Широкий Лан, вже згодом воно було розміщене на півдні Херсонської області поблизу адміністративної межі з окупованим Кримом, розповів у інтерв'ю для радіо "Блогер ФМ" начальник Генерального штабу Віктор Муженко, зазначають Патріоти України.

"З артилерії ми могли вивезти крім штатних підрозділів, десантних, аеромобільних бригад тоді тільки одну батарею з 55 бригади артилерійської і одну батарею "Смерч" із двох реактивних полків. Надалі - тільки 2 пускових установки ракет "Точка-У". Це те, що змогли нашкребти на найнебезпечнішому для нас тоді Південному напрямку", – каже Муженко.

Саме тоді відбулося перше вогневе зіткнення з окупаційним контингентом.

"Перший бій, перший контакт, з групою російського спецназу відбувся на Херсонщині, коли група планувала, чи не планувала, а здійснювала вихід в район вогневої позиції батареї "Смерч" і наша група спеціального призначення, яка прикривала цю батарею, вступила в вогневий контакт. Це було 18 березня 2014 року", – розповів голова Генерального штабу.

"Погружение в хаос, или Зачем США и Саудовская Аравия договариваются про роспуск ОПЕК", - блогер

п’ятниця, 16 листопад 2018, 16:46

"С 1961 г. ОПЕК - Организация стран - экспортеров нефти - более-менее успешно удерживает мировой рынок черного золота от слишком сильных колебаний. Но этой осенью и ведущие мировые производители нефти, и ее потребители заговорили, что ОПЕК не нужна", -...

Хіти тижня. Потужніші за Javelin: На Заході закликали дати Україні новітні ракети, щоб знищувати російський десант

п’ятниця, 16 листопад 2018, 16:30

30 квітня США передали Україні 210 ракет і 37 пускових установок ПТРК Javelin.