Скрепні погрози Кремля: У РФ пообіцяли США "жорстку відповідь" через розміщення військ у Європі

Член Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Клінцевич вважає, що Європа перетворилася на порохову бочку.

Франц Клінцевич. Фото:Lenta.ru

У Росії вважають, що США, направляючи свої сили і військову техніку в Європу, нариваються на жорстку відповідь з боку Кремля. Про це російському агентству Интерфакс заявив перший заступник голови Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, інформують Патріоти України.

"Найм’якіші епітети, які приходять у голову в якості характеристики цього кроку, – зухвалий, нахабний, демонстративний. США і НАТО свідомо нариваються на жорстку відповідь з нашого боку, і вона обов’язково буде. Причому по всьому периметру наших кордонів з Польщею і країнами Балтії, де буде розміщена прибувша з-за океану військова техніка", – заявив він.

Клінцевич також підкреслив, що не сумнівається в тому, що РФ здатна дати жорстку відповідь США.

"У мене немає сумнівів, що Росія зможе забезпечити свою безпеку. У той же час очевидно, що Європа перетворилася на порохову бочку", – додав чиновник.

Третя світова війна, загибель соцмереж і розпад Євросоюзу: Сорос дав лякаючий прогноз для світу

понеділок, 27 січень 2020, 7:59

"Джордж Сорос, которого самого в мире небезосновательно считают инициатором многих финансовых и политических кризисов, опубликовал статью "Европа, пожалуйста, проснись", в которой предрек распад Евросоюза по примеру СССР", - йдеться у популярному блозі...

"Путін вирішив впроваджувати план "Б", оскільки від України йому одні витрати", - Карін про нові загрози від Кремля

понеділок, 27 січень 2020, 6:27

Звільнення Владислава Суркова, який планував "заморозити" конфлікт на Донбасі, означає, що Кремль намагатиметься повернути окуповані території Україні. Перестановки в Кремлі приведуть до того, що грабувати Донбас та дестабілізувати ситуацію в країні бу...