Скрепи огидні, однак послідовні: Окупанти арештували поранених українських військовополонених моряків

Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку, яких було поранено під час захоплення Росією українських військових кораблів у Чорному морі, "суд" окупантів заарештував до 25 січня 2019 року.
"Суд" окупантів заарештував 15 із 24 захоплених українських моряків. Фото: ЕРА.

"Керченський міський суд" 27 листопада відправив під арешт трьох українських моряків, які були у складі захоплених Росією військових катерів. Про це повідомив у Facebook журналіст Антон Наумлюк, передають Патріоти України.

"Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку було поранено під час обстрілу, їх утримували в лікарні, Ейдера було прооперовано. Незалежних адвокатів до них не допустили. Суд заарештував їх до 25 січня 2019 року", – повідомив журналіст.

Ангара з боєприпасами там немає: Що росіяни знищили на заводі в Кременчуці

вівторок, 28 червень 2022, 22:28

Російським ударом заводу "Кредмаш" з виробництва дорожньої техніки у Кременчуці знешкоджено теплицю з огірками. Про це пише Російська служба ВВС, передають Патріоти України. У цьому контексті журналісти згадують вечірню заяву глави МЗС Росії Сергія Лав...

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...