Скрепи огидні, однак послідовні: Окупанти арештували поранених українських військовополонених моряків

Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку, яких було поранено під час захоплення Росією українських військових кораблів у Чорному морі, "суд" окупантів заарештував до 25 січня 2019 року.
"Суд" окупантів заарештував 15 із 24 захоплених українських моряків. Фото: ЕРА.

"Керченський міський суд" 27 листопада відправив під арешт трьох українських моряків, які були у складі захоплених Росією військових катерів. Про це повідомив у Facebook журналіст Антон Наумлюк, передають Патріоти України.

"Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку було поранено під час обстрілу, їх утримували в лікарні, Ейдера було прооперовано. Незалежних адвокатів до них не допустили. Суд заарештував їх до 25 січня 2019 року", – повідомив журналіст.

Показали масу слабких місць Кремля: У легіоні "Свобода Росії" розповіли про рейди на Бєлгородщині

субота, 10 червень 2023, 21:36

Так звана "сіра зона" в Білгородській області РФ знаходиться під контролем легіону "Свобода Росії". Про це виданню "Апостроф" розповів представник легіону "Свобода Росії" із позивним "Цезар", передають Патріоти України. Він не став описувати подробиці,...

У росіян колосальні втрати на Таврійському напрямку. Генерал Тарнавський оприлюднив подробиці

субота, 10 червень 2023, 21:30

Українські захисники завдають окупантам відчутної шкоди – за добу втрати росіян на Таврійському напрямку вбитими та пораненими склали понад сім рот. Про це командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський розповів в...