Скрепи огидні, однак послідовні: Окупанти арештували поранених українських військовополонених моряків

Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку, яких було поранено під час захоплення Росією українських військових кораблів у Чорному морі, "суд" окупантів заарештував до 25 січня 2019 року.
"Суд" окупантів заарештував 15 із 24 захоплених українських моряків. Фото: ЕРА.

"Керченський міський суд" 27 листопада відправив під арешт трьох українських моряків, які були у складі захоплених Росією військових катерів. Про це повідомив у Facebook журналіст Антон Наумлюк, передають Патріоти України.

"Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку було поранено під час обстрілу, їх утримували в лікарні, Ейдера було прооперовано. Незалежних адвокатів до них не допустили. Суд заарештував їх до 25 січня 2019 року", – повідомив журналіст.

Хотів отримати квартиру в Криму: СБУ затримала в Одесі колишнього військового, який працював на окупантів (фото)

субота, 4 лютий 2023, 15:00

Співробітники контррозвідки СБУ викрили в Одесі глибоко законспірованого агента російської Федеральної служби безпеки. Контакти з російською спецслужбою колишній український військовослужбовець підтримував з 2010 року, а з 2020 року він взявся активно ...

Кинув роботу в лікарні, щоб вбивати українців: Окупант із Підмосков'я успішно "зустрівся" з HIMARS (фото)

субота, 4 лютий 2023, 14:51

Ідентифіковано ще одного російського окупанта, ліквідованого внаслідок удару українських військових по скупченню ворога в Новоайдарі 28 січня, інформують Патріоти України. Як пишуть місцеві російські пабліки, ліквідовано молодшого сержанта медичної слу...