Скрепи усюди встигають: Шойгу заявив про готовність до "великої війни" на Півночі

Зараз у водах Арктики присутні криголами, які належать Південній Кореї, Швеції, Німеччині, Китаю, США і Росії.

Сергій Шойгу. Фото: ТАСС.

У доступній для огляду перспективі цілком можливий дуже великий військовий конфлікт. Про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Журналісти зазначають, що російський міністр заявив про те, що Арктика стала об'єктом територіальних, ресурсних, а також військово-стратегічних інтересів відразу декількох держав. За словами Шойгу, ця ситуація може спричинити за собою наростання конфліктного потенціалу в регіоні. Більш того, в Міноборони Росії вже заявили про те, що для забезпечення захисту національних інтересів будуть активно реалізовувати план, спрямований на розвиток збройних сил РФ на території регіону. Цей проект вже почали впроваджувати, і його можуть реалізувати до 2020 року. В даний час у водах Арктики присутні криголами, які належать Південній Кореї, Швеції, Німеччині, Китаю, США і Росії.

Якщо цей конфлікт торкнеться Росії, то в нього війдуть відразу кілька держав. А ось експерти вважають, що військові дії почнуться не в Арктиці. Наприклад, Анатолій Вассерман вважає, що військові дії, в яких братиме участь Росія, "будуть спровоковані Україною".

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі.

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...

Історичний момент: Байден підписав протоколи про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО

вівторок, 9 серпень 2022, 23:00

Президент США Джо Байден ввечері 9 серпня підписав документи про затвердження протоколів про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО, передають Патріоти України. Президент США підписав документи на церемонії у Білому домі. Байден виступив з промовою та ...