Скрепи усюди встигають: Шойгу заявив про готовність до "великої війни" на Півночі

Зараз у водах Арктики присутні криголами, які належать Південній Кореї, Швеції, Німеччині, Китаю, США і Росії.

Сергій Шойгу. Фото: ТАСС.

У доступній для огляду перспективі цілком можливий дуже великий військовий конфлікт. Про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Журналісти зазначають, що російський міністр заявив про те, що Арктика стала об'єктом територіальних, ресурсних, а також військово-стратегічних інтересів відразу декількох держав. За словами Шойгу, ця ситуація може спричинити за собою наростання конфліктного потенціалу в регіоні. Більш того, в Міноборони Росії вже заявили про те, що для забезпечення захисту національних інтересів будуть активно реалізовувати план, спрямований на розвиток збройних сил РФ на території регіону. Цей проект вже почали впроваджувати, і його можуть реалізувати до 2020 року. В даний час у водах Арктики присутні криголами, які належать Південній Кореї, Швеції, Німеччині, Китаю, США і Росії.

Якщо цей конфлікт торкнеться Росії, то в нього війдуть відразу кілька держав. А ось експерти вважають, що військові дії почнуться не в Арктиці. Наприклад, Анатолій Вассерман вважає, що військові дії, в яких братиме участь Росія, "будуть спровоковані Україною".

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...