Скрепи в шоці: Туреччина заявила, що, якщо переговори не допоможуть, окупує всю РФ за 7 днів

Головний турецький дипломат запевнив, що зіткнувшись з агресивними діями Росії, Туреччина не збирається проявляти ні страху, ні якихось докорів сумління.

Йєнс Столтенберг та Мевлют Чавушоглу. Фото:euroturknews.com

У разі реальної війни з Туреччиною Російська Федерація може бути повністю окупована всього за сім днів. Таку заяву вчора, 16 грудня, зробив міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу, виступаючи по місцевому телебаченню, передають Патріоти України з посиланням на німецьке видання AWD News.

Зрозуміло, військовий сценарій в Анкарі готові серйозно розглядати лише в тому випадку, якщо не дасть плодів дипломатичний. Тут все ще сподіваються наставити на шлях істинний знахабнілу Росію без застосування крайніх заходів.

- Після катастрофи Су-24 Росія робить все можливе, щоб підірвати Туреччину, - констатував глава турецького МЗС Мевлют Чавушоглу. - Зрозуміло, наші міністри поводяться як досвідчені і зрілі політики, але й наше терпіння також має межу.

Зіткнувшись з агресивними діями Росії, ми не будемо проявляти ні страху, ні якихось докорів сумління. Більше того, ми впевнені в тому, що якщо російсько-турецькі відносини не вдасться привести в нормальний стан дипломатичним шляхом, то, я вас запевняю, ми можемо повністю окупувати Росію менш, ніж за сім днів за допомогою наших регіональних союзників і блоку НАТО, членами якого ми є.

Варто відзначити, що твердження глави МЗС Туреччини зовсім не позбавлені підстав: за своєю озброєністю згідно зі стандартами НАТО турецька армія перевершує російську в кілька разів.

Є на території Туреччини і ядерна зброя - правда, американська, яку ця країна отримала в рамках програм Північноатлантичного альянсу. Крім того, Туреччина без сумніву може розраховувати на військову допомогу інших членів НАТО, куди входять майже всі західноєвропейські держави і США.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...