Слабка ланка Заходу: Італія закликала повернути Росію до G7

​Також в Римі сподіваються на відлигу у відносинах між США та РФ.

Ілюстрація:http://ua.comments.ua/

Міністр закордонних справ Італії Анжеліно Альфано заявив про необхідність розглянути питання щодо повернення Росії до формату провідних промислово-розвинених країн. Про це повідомляє Reuters, зазначають Патріоти України.

"Ми обговорюємо з Росією найделікатніші міжнародні кризи. Це правда. Можливо це відбудеться не в Таорміні, але ми повинні розглянути в майбутньому повернення до G8, який замінить поточний G7", - сказав Альфано.

За словами представника МЗС Італії, Росія виявилась надійним партнером із енергетичних поставок, а також корисним партнером у боротьбі з міжнародним тероризмом. "Кожна відповідальна людина повинна сподіватися на відлигу у відносинах між Сполученими Штатами і Росією," - підсумував Альфано.

Слід зазначити, що майбутній саміт G7 відбудеться в травні, в італійському містечку Таормін.

Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:29

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України. "Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - напи...

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...