
Державний департамент Сполучених Штатів має намір запровадити нові санкції проти Росії, оскільки не може переконатися в тому, що Росія дотримується міжнародного законодавства про хімічну зброю після отруєння в Солсбері. Про це повідомила офіційний представник Держдепу Гізер Ноєрт, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.
"Сьогодні Держдепартамент повідомив Конгресу, що ми не можемо підтвердити, що Російська Федерація дотримувалася умов, встановленb[ Законом про контроль за хімічноюта біологічною зброєю від 1991 року", - сказала Ноєрт.
Вона додала, що Держдепартамент США має намір діяти відповідно до положень зазначеного Закону, який регулює застосування додаткових санкцій. Зазначимо, перший пакет санкцій проти Росії за застосування отруйної речовини "Новачок" у Великій Британії США запровадили в серпні 2018 року. Зокрема було введено заборону на експорт в Росію товарів і технологій, пов'язаних з національною безпекою. Наступні санкції були обіцяні через три місяці, якщо РФ не надасть гарантій незастосування хімзброї.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...