"Смотри на меня! Глаза не отводи!": Наступник Чуркіна в Радбезі ООН "наїхав" на Великобританію у стилі "гопника" (відео)

У хамському стилі Володимир Сафронков, "тикаючи" британському колезі, розвів істерику після того, як Росії під час засідання порадили змінити курс у ставленні до Сирії і перестати підтримувати режим Асада.

Постійний представник Великої Британії в ООН Метью Райкрофт закликав Росію змінити курс у ставленні до Сирії, де Москва підтримує владу президента Башара аль-Асада, якій відмовили в легітимності багато західних і арабських країн. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.

Звертаючись до Росії, він заявив: "Вона вирішила стати на бік убивчого варвара-злочинця, а не на бік своїх колег у міжнародній спільноті. Вона обрала стати на хибному боці історії".

При цьому Райкрофт наголосив: "Але Росії ще не пізно змінити курс. Росії ще не пізно виконати свої зобов’язання постійного члена Ради безпеки. Росії ще не пізно нарешті використати свій вплив на режим (Асада – ред.), щоб покласти цьому конфліктові край".

За його словами, "режим Асада пропонує Росії тільки ганьбу і приниження, ми ж пропонуємо Росії інше: шанс знову почати працювати разом із міжнародною спільнотою як її вартий довіри член".

Заява представника Британії викликала різку критику заступника постійного представника Росії в ООН Володимира Сафронкова, який, звертаючись до британця російською мовою на "ти", кричав на нього: "Смотри на меня! Глаза не отводи! Что ты глаза отводишь?!.(при цьому сам читаючи свій текст із папірця) …Не смей оскорблять Россию больше!!"

На цьому ж засіданні постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі заявила Росії, що їй уже давно пора перестати покривати дії президента Сирії Башара аль-Асада і що цією підтримкою Москва ізолює себе від міжнародної спільноти.

Хіти тижня. "Леді Ю" починає і виграє: Навіщо Тимошенко знов "підставила плече" шостому президенту України

середа, 1 квітень 2020, 4:00

Юлія Тимошенко вирішила поставити на паузу свою опозиційність, розраховуючи на бонуси від влади, якій вона буде попутно роздавати мудрі поради досвідченого управлінця. "В ситуации управленческой дезорганизации и общей нарастающей паники и хаоса, вызван...

Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

середа, 1 квітень 2020, 2:00

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади. За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, ...