"Совершенно деградировали": Гіркін прогнозує перемогу ЗСУ над підрозділами "ДНР" протягом "декількох годин"

На думку екс-ватажка терористів, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки.

Гіркін розкритикував "армію "ДНР". Фото: соцмережі.

Екс- ватажок підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін заявив, що в разі наступу українська армія розгромить підрозділи «ЛДНР» протягом декількох годин. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.
Розмірковуючи про можливий початок активних бойових дій на Донбасі, Гіркін зазначив, що на даний момент стан бойових підрозділів НЗФ деградував до рівня, при якому вони не зможуть протриматися більше кількох годин проти української армії: «Сопротивление „корпусов“ (пребывающих в крайне жалком техническом, численном и моральном состоянии — гораздо хуже, чем всего год назад) будет сломлено почти на любом участке фронта в очень короткое время. Где-то — в первый час, где-то — в течение нескольких часов».

На думку Стрєлкова, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки. При цьому він не впевнений, що ЗСУ дійсно почнуть наступ 14 грудня однак, підкреслив, що в будь-який момент до бойових дій потрібно бути готовим: «Ударят-ли конкретно 14-го? — Не уверен. Скорее — нет. Ударят ровно тогда, когда сочтут наиболее удобным для себя и неожиданным для противника. УДАРИТЬ МОГУТ ПРЯМО СЕГОДНЯ ИЛИ ЗАВТРА. ИЛИ ЧЕРЕЗ НЕДЕЛЮ, ЧЕРЕЗ ДВЕ, ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ и т. д. НО, РАНО ИЛИ ПОЗДНО, — УДАРЯТ ОБЯЗАТЕЛЬНО. Они ГОТОВЫ. Мы — нет. Совсем нет».


Доведеться тікати: Жданов відповів, скільки ще "протягнуть" російські війська в Херсоні

неділя, 14 серпень 2022, 8:56

ЗСУ не даватимуть можливості переправляти боєприпаси, паливо та їжу для російського угруповання військ з лівого на правий берег Дніпра в Херсонській області. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словам...

"Сюрприз" на день десантників: У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео) У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 8:48

У Росії невідомі зламали кабельне телебачення, показували знищену військову техніку окупантів та розповідали про втрати у війні проти України, передають Патріоти України. Зауважимо, що все це відбулося в День військово-повітряних сил Росії. Про це пові...