"Совершенно деградировали": Гіркін прогнозує перемогу ЗСУ над підрозділами "ДНР" протягом "декількох годин"

На думку екс-ватажка терористів, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки.

Гіркін розкритикував "армію "ДНР". Фото: соцмережі.

Екс- ватажок підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін заявив, що в разі наступу українська армія розгромить підрозділи «ЛДНР» протягом декількох годин. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.
Розмірковуючи про можливий початок активних бойових дій на Донбасі, Гіркін зазначив, що на даний момент стан бойових підрозділів НЗФ деградував до рівня, при якому вони не зможуть протриматися більше кількох годин проти української армії: «Сопротивление „корпусов“ (пребывающих в крайне жалком техническом, численном и моральном состоянии — гораздо хуже, чем всего год назад) будет сломлено почти на любом участке фронта в очень короткое время. Где-то — в первый час, где-то — в течение нескольких часов».

На думку Стрєлкова, тільки втручання Росії врятує НЗФ від поразки. При цьому він не впевнений, що ЗСУ дійсно почнуть наступ 14 грудня однак, підкреслив, що в будь-який момент до бойових дій потрібно бути готовим: «Ударят-ли конкретно 14-го? — Не уверен. Скорее — нет. Ударят ровно тогда, когда сочтут наиболее удобным для себя и неожиданным для противника. УДАРИТЬ МОГУТ ПРЯМО СЕГОДНЯ ИЛИ ЗАВТРА. ИЛИ ЧЕРЕЗ НЕДЕЛЮ, ЧЕРЕЗ ДВЕ, ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ и т. д. НО, РАНО ИЛИ ПОЗДНО, — УДАРЯТ ОБЯЗАТЕЛЬНО. Они ГОТОВЫ. Мы — нет. Совсем нет».


"Росіяни самі собі вистрілили у скроню": Експерт пояснив, які наслідки матиме підрив Каховської ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 15:22

Підрив Каховської ГЕС можна назвати актом тероризму, ще одним проявом геноциду, спровокованою екологічною катастрофою, але головне те, що це демонстрація рівня страху в окупантів. Вони настільки налякані та бояться форсування Дніпра СОУ, що пішли на пі...

Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

вівторок, 6 червень 2023, 14:58

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України. Оригінальний заголовок ...