"Сплести лапті" гібридному Кремлю: У Варшаві стартує Парламентська асамблея НАТО

Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.
Парламентська асамблея НАТО. Фото: Військова панорама.

Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО розпочинається у п'ятницю у Варшаві. Упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з 8-ми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки, зокрема і гібридні загрози з боку Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів», - наголошують організатори сесії. Серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, - виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Окрім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.

У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін. Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.

Як відомо, у липні цього року в Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і є консультативним міжпарламентським органом Альянсу.

Не повідомляють про смерть і "кидають" із виплатами: У Росії родичі загарбників масово скаржаться на ПВК "Вагнера"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:30

У Росії активно зростає кількість скарг на методи вербування та умови служби у приватній військовій компанії "Вагнера". Зокрема, представники ПВК у грубій формі спілкуються з рідними найманців, не надають їм інформації і самі забирають тіла з моргів, ...

"Пташка" відліталася: Збитий на Харківщині винищувач Су-30СМ коштував Росії 50 млн доларів (фото)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:20

Збитий у Харківській області ворожий винищувач Су-30СМ коштував Росії 50 мільйонів доларів. Це один із найновіших літаків Росії. Про це повідомив відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Винищувач Су-30СМ. Імовірно...