Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО розпочинається у п'ятницю у Варшаві. Упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з 8-ми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки, зокрема і гібридні загрози з боку Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".
«Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів», - наголошують організатори сесії. Серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, - виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Окрім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.
У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін. Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.
Як відомо, у липні цього року в Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і є консультативним міжпарламентським органом Альянсу.
Україна досі здатна перемогти країну-агресора Росію у військовому протистоянні, але єдиний спосіб, у який це можливо зробити, блокує політика президента США Дональда Трампа. Про це пишуть військові аналітики Джонатан Світ і Марк Тот у колонці для The H...
Переговори між лідерами України, Росії та США можуть перетворитися на справжню психологічну баталію. Особливою перевагою може стати досвід українського президента Володимира Зеленського у спілкуванні з його американським колегою Дональдом Трампом. Про ...