"Сплести лапті" гібридному Кремлю: У Варшаві стартує Парламентська асамблея НАТО

Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.
Парламентська асамблея НАТО. Фото: Військова панорама.

Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО розпочинається у п'ятницю у Варшаві. Упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з 8-ми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки, зокрема і гібридні загрози з боку Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів», - наголошують організатори сесії. Серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, - виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Окрім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.

У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін. Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.

Як відомо, у липні цього року в Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і є консультативним міжпарламентським органом Альянсу.

З архіву ПУ. "Дед уже совсем плох": Путін скупався в ополонці й нарвався на жарти про показуху і труси Навального (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:00

Президент Росії Володимир Путін 19 січня у свято Хрещення Господнього скупався в ополонці й став предметом насмішок у мережі, передають Патріоти України. Відеозапис оприлюднили на сторінці у Twitter "Кремлевский пул РИА". Там же користувачі залишили ко...

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...