Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО розпочинається у п'ятницю у Варшаві. Упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з 8-ми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки, зокрема і гібридні загрози з боку Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".
«Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів», - наголошують організатори сесії. Серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, - виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Окрім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.
У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін. Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз.
Як відомо, у липні цього року в Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і є консультативним міжпарламентським органом Альянсу.
Росія та Білорусь планують створити спільний штучний інтелект «на основі традиційних цінностей», який, за оцінкою Центру протидії дезінформації, може стати інструментом посиленого контролю над громадянами. Детальніше про це пише ЦПД у Telegram, передаю...
На території Фінляндії затримали колишнього найманця російської приватної військової компанії "Вагнер", який просив притулку в країні. Про це повідомляє Yle, передають Патріоти України. Цей російський солдат, за інформацією джерел видання, перетнув фін...