США та Україна виступили в ООН проти проекту резолюції РФ щодо "героїзації нацизму"

Заступник посла США в ООН Стефані Амадео вказала, що її країна беззастережно засуджує всі форми релігійної і етнічної нетерпимості або ненависті в усьому світі.

Україна та США не підтримали резолюцію РФ. Фото: "5 канал"Третій комітет Генеральної асамблеї ООН, що займається правами людини, 17 листопада схвалив проект резолюції, яка має назву "Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими практиками, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості", передає Радіо Свобода. Про це повідомляють Патріоти України.

Росія щороку подає документ такого змісту на голосування, цього разу його підтримала 131 країна, 48 утрималися. Коментуючи позицію Вашингтона, заступник посла США в ООН Стефані Амадео вказала, що її країна беззастережно засуджує "всі форми релігійної і етнічної нетерпимості або ненависті в усьому світі".

Але "рекомендації цієї резолюції обмежити свободу вираження поглядів, свободу об’єднань та право на мирні зібрання суперечить принципам, закріпленим у Загальній декларації прав людини і не можуть бути схвалені", наголосила американський дипломат.

Також дипломати, які виступили проти цієї резолюції, вказали, що Росія вдається до таких заходів як до частини політичної атаки проти України, у якої вона анексувала Крим і в якій підтримує озброєних бойовиків.

Мають особливий інтерес: У ЦПД розповіли, хто "штовхає" Путіна на здійснення ударів міжконтинентальною балістикою

п’ятниця, 22 листопад 2024, 17:44

На ескалацію у війні проти України російського диктатора Володимира Путіна штовхають двоє представників його близького оточення. Йдеться про першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка та колишнього секретаря російського Радбе...

У Кім Чен Ина є великий інтерес: Крамаров пояснив, що стоїть за перекиданням солдатів із КНДР у Росію

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:56

Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...