Стараються на користь окупантів: Брати Клюєви знищують машинобудівний завод у Бахмуті - ІС

Працівники підприємства висловлюють побоювання, що за посередництвом братів Клюєвих російською стороною здійснюється штучне доведення до банкрутства та знищення підприємства на користь російського АТ "Червоний якір" у Нижньому Новгороді.

Брати Клюєви. Фото:Еспресо.TV

За оперативними даними групи ІС, одіозні посіпакі Януковича - брати Клюєви, навмисно доводять до банкрутства Машинобудівний завод "Вістек" в інтересах російських окупантів. Про це йдеться на сайті "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.

ПрАТ «Машинобудівний завод« Вістек »(ЄДРПОУ 31226457, м. Бахмут, входить до складу всеукраїнського холдингу "Укрпідшипни", власники - брати Клюєви) є великим спеціалізованим виробником і експортером гірничо-шахтного устаткування в країни Європи і СНД, а також одним з бюджетоутворюючих підприємств міста Бахмут.

У травні поточного року С. Клюєв змінив колишнього директора заводу Ятченка М.І. на Дадашова А.С. (обійняв посаду 1.06.2017) нібито з метою виведення підприємства з кризи. Однак, з приходом нового керівництва економічні показники підприємства продовжили падіння, також було прийнято рішення щодо подальшого скорочення штату працівників підприємства (близько 60 чол.), а також про переведення діючих співробітників на «скорочений робочий день» зі зменшенням середньомісячної заробітної плати. Дана ситуація викликає невдоволення трудового колективу підприємства.

Разом з тим, працівники підприємства висловлюють побоювання, що за посередництвом братів Клюєвих російською стороною здійснюється штучне доведення до банкрутства та знищення підприємства на користь російського АТ «Червоний якір» (РФ, м. Нижній Новгород, вул. Московське шосе, 120), що випускає аналогічну продукцію, яка за якісними показниками значно поступається українському підприємству і програє конкуренцію на міжнародному ринку.

До відома: брати Клюєви в 2015 році почали процес продажу активів в Україні. У квітні 2015 року компанія ЗАТ «Укрпідшипник» скоротила частку у ВАТ «Артемівський завод з обробки кольорових металів (АЗОКМ)» з 49 до 38% після збільшення статутного капіталу акціонерним товариством на 30% (50 млн. Грн.), в якому "Укрпідшипник" не брав участі.

Основний обсяг емісії викупив Вадим Шпаковський - бізнес-партнер Клюєвих по "АЗОКМ", екс-глава наглядової ради підприємства, в даний момент проживає в Австрії. Серед інших компаній, які продали Клюєви: сонячні електропарки "Схід-Солар", "Нептун-Солар", "Франко-Солар", "Франко-Піві", Дунайська СЕС-1, Дунайська СЕС-2, ЗАТ "Костянтинівський металургійний завод" (23.12.2015 прийнято рішення про ліквідацію підприємства власником офшорної компанії Surrey Dynamics Ltd, Великобританія).

В ОРДО заявили про скидання "боєприпасу ЗСУ" на нафтобазу в окупованому Донецьку (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 12:30

Так званий представник "ДНР" у підгрупі з безпеки в ТКГ на мирних переговорах Олексій Ніканоров заявив про те, що вранці 27 жовтня БПЛА ЗСУ нібито скинув боєприпас на нафтобазу в непідконтрольному Україні Донецьку. Про це повідомляють підконтрольні ОРД...

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...