Стараються на користь окупантів: Брати Клюєви знищують машинобудівний завод у Бахмуті - ІС

Працівники підприємства висловлюють побоювання, що за посередництвом братів Клюєвих російською стороною здійснюється штучне доведення до банкрутства та знищення підприємства на користь російського АТ "Червоний якір" у Нижньому Новгороді.

Брати Клюєви. Фото:Еспресо.TV

За оперативними даними групи ІС, одіозні посіпакі Януковича - брати Клюєви, навмисно доводять до банкрутства Машинобудівний завод "Вістек" в інтересах російських окупантів. Про це йдеться на сайті "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.

ПрАТ «Машинобудівний завод« Вістек »(ЄДРПОУ 31226457, м. Бахмут, входить до складу всеукраїнського холдингу "Укрпідшипни", власники - брати Клюєви) є великим спеціалізованим виробником і експортером гірничо-шахтного устаткування в країни Європи і СНД, а також одним з бюджетоутворюючих підприємств міста Бахмут.

У травні поточного року С. Клюєв змінив колишнього директора заводу Ятченка М.І. на Дадашова А.С. (обійняв посаду 1.06.2017) нібито з метою виведення підприємства з кризи. Однак, з приходом нового керівництва економічні показники підприємства продовжили падіння, також було прийнято рішення щодо подальшого скорочення штату працівників підприємства (близько 60 чол.), а також про переведення діючих співробітників на «скорочений робочий день» зі зменшенням середньомісячної заробітної плати. Дана ситуація викликає невдоволення трудового колективу підприємства.

Разом з тим, працівники підприємства висловлюють побоювання, що за посередництвом братів Клюєвих російською стороною здійснюється штучне доведення до банкрутства та знищення підприємства на користь російського АТ «Червоний якір» (РФ, м. Нижній Новгород, вул. Московське шосе, 120), що випускає аналогічну продукцію, яка за якісними показниками значно поступається українському підприємству і програє конкуренцію на міжнародному ринку.

До відома: брати Клюєви в 2015 році почали процес продажу активів в Україні. У квітні 2015 року компанія ЗАТ «Укрпідшипник» скоротила частку у ВАТ «Артемівський завод з обробки кольорових металів (АЗОКМ)» з 49 до 38% після збільшення статутного капіталу акціонерним товариством на 30% (50 млн. Грн.), в якому "Укрпідшипник" не брав участі.

Основний обсяг емісії викупив Вадим Шпаковський - бізнес-партнер Клюєвих по "АЗОКМ", екс-глава наглядової ради підприємства, в даний момент проживає в Австрії. Серед інших компаній, які продали Клюєви: сонячні електропарки "Схід-Солар", "Нептун-Солар", "Франко-Солар", "Франко-Піві", Дунайська СЕС-1, Дунайська СЕС-2, ЗАТ "Костянтинівський металургійний завод" (23.12.2015 прийнято рішення про ліквідацію підприємства власником офшорної компанії Surrey Dynamics Ltd, Великобританія).

Хіти тижня. Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

субота, 4 квітень 2020, 2:00

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...