"Стіна Яценюка" - наше все: "Фронтовики" прагнуть витратити конфісковані гроші Януковича на сумнівне дітище свого шефа

​Максим Бурбак також пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації на підтримку українських стартапів.

Максим Бурбак. Фото:http://nfront.org.ua/

"Народний фронт" пропонує направити 500 млн грн, отриманих від спецконфіскації коштів Януковича на інженерне облаштування кордону з Росією. Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

"Я підкреслю, що за аналогічним українським проектом такі ж інженерні споруди на кордоні з Росією будує Литва та інші держави НАТО. Закритий кордон з Росією – це гарантія національної безпеки!, - наголосив керівник фракції.

Максим Бурбак також пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації на підтримку українських стартапів, а саме - на створення національного Стартап Фонду України.

"Це фонд для розробок в ІТ-галузі, які направлені на вирішення найбільших національних економічних і соціальних проблем. Такі фонди успішно працюють і приносять користь у США, Франції, Індії та інших країнах", - підкреслив Бурбак.

"Наші талановиті хлопці та дівчата повинні отримати можливість розвивати українську ІТ-галузь, тут отримати роботу і принести користь нашій економіці і своїй країні", - наголосив він.

Наразі йдуть переміщення вздовж берега Дніпра: Росія готує наступ на південь України з Херсонщини

п’ятниця, 25 квітень 2025, 8:22

Росіяни проводять перегрупування на Херсонщині для подальшого наступу на південь. А у тимчасово окупованих населених пунктах посилюють фільтраційні заходи, аби приховати переміщення військ. Про це в ефірі День.LIVE розповів перший заступник голови Херс...

На концерті Кобзона поскредній аншлаг і висока утилізація артилерії та автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 квітня

п’ятниця, 25 квітень 2025, 7:58

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.04.25 орієнтовно склали: