Стратегічні помилки леді Ю: Чому Трамп відмовився зустрічатися із Тимошенко

Юлія Тимошенко припустилася помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.

Юлія Тимошенко не досягнула своєї мети? Фото: соцмережі.

У розпорядження журналістів потрапила аналітична довідка, підготовлена одним з аналітичних центрів для Адміністрації президента України, присвячена візиту в США лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, який відбувся з 4 по 8 грудня. Патріоти України пропонують вашій увазі найцікавіші, на наш погляд, моменти з цього документа.

Аналітики зазначають, що під час своєї поїздки Юлії Володимирівні вдалося зустрітися з американськими політиками високого рівня, які відповідають за політику США щодо України. Йдеться про спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера. Одночасно головна мета візиту - домовитися про зустріч з Дональдом Трампом - не була досягнута.
Зазначається також, що найближчим часом питання можливої зустрічі з Трампом буде для Тимошенко закритим, оскільки у американських політиків є правило не зустрічатися з кандидатами на високі пости в інших країнах за три місяці до виборів. Таким чином, шанси на те, що Тимошенко зустрінеться з Трампом до квітня 2019 року дуже невисокі.
Одне з ключових питань, яке могло зробити зустріч Тимошенко з Трампом можливою, а саме - питання кандидатур майбутніх керівників Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони та керівників силового блоку, Тимошенко вирішила з Трампом не обговорювати. За її словами, вона поки нібито не готова говорити про ці питання.
Що стосується зустрічі з Волкером, то, на думку аналітиків, Тимошенко припустилася стратегічної помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.
Важливо зазначити, що під час підготовки зустрічей Тимошенко з представниками США, залишилася незмінною позиція посла США в Україні Марі Йованович, яка наполягає, що кандидатура чинного президента України є для США безальтернативною, в разі проходження до другого туру Тимошенко та Петра Порошенка.
Також під час свого візиту Тимошенко змогла заручитися частковою підтримкою впливових представників української діаспори. Однак головна причина цього не в самій Тимошенко, а в небажанні президента Порошенка замінити посла України в США Валерія Чалого, не дивлячись на те, що він посварився з абсолютною більшістю впливових представників української діаспори в США і продемонстрував явне невміння налагодити співпрацю з впливовими американськими конгрессменами - друзями України.

Наслідки могли бути ще гіршими. Пошту з вибухівкою мав відкрити сам посол: Деталі теракту в представництві України в Мадриді

середа, 30 листопад 2022, 19:22

Поштове відправлення, що вибухнуло на території посольства України у Іспанії, було спрямоване на адресу посла, а серйозніших наслідків вибуху вдалося уникнути завдяки реакції та професійним діям персоналу дипустанови. . Про це в коментарі "Європейські...