Стратегічні помилки леді Ю: Чому Трамп відмовився зустрічатися із Тимошенко

Юлія Тимошенко припустилася помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.

Юлія Тимошенко не досягнула своєї мети? Фото: соцмережі.

У розпорядження журналістів потрапила аналітична довідка, підготовлена одним з аналітичних центрів для Адміністрації президента України, присвячена візиту в США лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, який відбувся з 4 по 8 грудня. Патріоти України пропонують вашій увазі найцікавіші, на наш погляд, моменти з цього документа.

Аналітики зазначають, що під час своєї поїздки Юлії Володимирівні вдалося зустрітися з американськими політиками високого рівня, які відповідають за політику США щодо України. Йдеться про спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера. Одночасно головна мета візиту - домовитися про зустріч з Дональдом Трампом - не була досягнута.
Зазначається також, що найближчим часом питання можливої зустрічі з Трампом буде для Тимошенко закритим, оскільки у американських політиків є правило не зустрічатися з кандидатами на високі пости в інших країнах за три місяці до виборів. Таким чином, шанси на те, що Тимошенко зустрінеться з Трампом до квітня 2019 року дуже невисокі.
Одне з ключових питань, яке могло зробити зустріч Тимошенко з Трампом можливою, а саме - питання кандидатур майбутніх керівників Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони та керівників силового блоку, Тимошенко вирішила з Трампом не обговорювати. За її словами, вона поки нібито не готова говорити про ці питання.
Що стосується зустрічі з Волкером, то, на думку аналітиків, Тимошенко припустилася стратегічної помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.
Важливо зазначити, що під час підготовки зустрічей Тимошенко з представниками США, залишилася незмінною позиція посла США в Україні Марі Йованович, яка наполягає, що кандидатура чинного президента України є для США безальтернативною, в разі проходження до другого туру Тимошенко та Петра Порошенка.
Також під час свого візиту Тимошенко змогла заручитися частковою підтримкою впливових представників української діаспори. Однак головна причина цього не в самій Тимошенко, а в небажанні президента Порошенка замінити посла України в США Валерія Чалого, не дивлячись на те, що він посварився з абсолютною більшістю впливових представників української діаспори в США і продемонстрував явне невміння налагодити співпрацю з впливовими американськими конгрессменами - друзями України.

ATACMS уже є: Селезньов сказав, чого не вистачає Україні для гарантованого знищення Керченського мосту

четвер, 21 листопад 2024, 23:55

Для того, аби зруйнувати Керченський міст, який зʼєднує РФ з окупованим Кримом, недостатньо буде самих лише ракет ATACMS. Для того, щоб руйнація переправи стала гарантованою, нам потрібні Taurus, передають Патріоти України. Передачу Україні цих ракет п...

Х*йло вкотре лякає світ, що воно "ядерний псіх": Зеленський відреагував на заяву Путіна про удар балістичним "Орєшніком" по Дніпру

четвер, 21 листопад 2024, 23:40

Сьогодні Росія визнала, що зробила уже другий за цей рік крок до ескалації війни проти України. Як наголосив президент України, по Дніпру була застосована нова російська балістична ракета, передають Патріоти України. "Путін ударив по нашому місту Дніпр...