Стратегічні помилки леді Ю: Чому Трамп відмовився зустрічатися із Тимошенко

Юлія Тимошенко припустилася помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.

Юлія Тимошенко не досягнула своєї мети? Фото: соцмережі.

У розпорядження журналістів потрапила аналітична довідка, підготовлена одним з аналітичних центрів для Адміністрації президента України, присвячена візиту в США лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, який відбувся з 4 по 8 грудня. Патріоти України пропонують вашій увазі найцікавіші, на наш погляд, моменти з цього документа.

Аналітики зазначають, що під час своєї поїздки Юлії Володимирівні вдалося зустрітися з американськими політиками високого рівня, які відповідають за політику США щодо України. Йдеться про спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера. Одночасно головна мета візиту - домовитися про зустріч з Дональдом Трампом - не була досягнута.
Зазначається також, що найближчим часом питання можливої зустрічі з Трампом буде для Тимошенко закритим, оскільки у американських політиків є правило не зустрічатися з кандидатами на високі пости в інших країнах за три місяці до виборів. Таким чином, шанси на те, що Тимошенко зустрінеться з Трампом до квітня 2019 року дуже невисокі.
Одне з ключових питань, яке могло зробити зустріч Тимошенко з Трампом можливою, а саме - питання кандидатур майбутніх керівників Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони та керівників силового блоку, Тимошенко вирішила з Трампом не обговорювати. За її словами, вона поки нібито не готова говорити про ці питання.
Що стосується зустрічі з Волкером, то, на думку аналітиків, Тимошенко припустилася стратегічної помилки, висловивши думку, що до переговорів про врегулювання конфлікту між Україною і Росією потрібно підключити Китай. Така заява викликала повне нерозуміння американської сторони.
Важливо зазначити, що під час підготовки зустрічей Тимошенко з представниками США, залишилася незмінною позиція посла США в Україні Марі Йованович, яка наполягає, що кандидатура чинного президента України є для США безальтернативною, в разі проходження до другого туру Тимошенко та Петра Порошенка.
Також під час свого візиту Тимошенко змогла заручитися частковою підтримкою впливових представників української діаспори. Однак головна причина цього не в самій Тимошенко, а в небажанні президента Порошенка замінити посла України в США Валерія Чалого, не дивлячись на те, що він посварився з абсолютною більшістю впливових представників української діаспори в США і продемонстрував явне невміння налагодити співпрацю з впливовими американськими конгрессменами - друзями України.

Нова когорта держслужбовців покращує своє буття: На фоні комплексного підняття податків Кабмін підвищив оклади співробітникам Податкової служби удвічі

четвер, 18 липень 2024, 23:40

Критики "Слуги народу" все частіше звинувачують владу, що прийшла 2019 року на популістичних гаслах, у антисоціальній політиці. Кабінет Міністрів підвищив оклади співробітникам Державної податкової служби вдвічі, водночас дещо скоротив граничну чисельн...

У пакеті будуть гаубиці Caesar і танки: Франція готує військове підкріплення для ЗСУ

четвер, 18 липень 2024, 20:45

Франція готує новий пакет військової допомоги Україні. До нього, серед іншого, увійдуть гаубиці Caesar. Про це повідомляє France Info, передають Патріоти України. Згідно з документом, з яким ознайомилося видання, Україна отримає 128 транспортних машин ...