
Минула доба в зоні АТО відзначилась збільшенням кількості обстрілів українських позицій на Луганському напрямку та активізацією ворожих БПЛА. Один український захисник отримав осколкове поранення. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передають Патріоти України.
Загалом, 11 липня, бойовики 21 раз застосовували зброю.
Так, на Луганському напрямку після 18 години незаконні збройні формування тричі били з гранатометів, великокаліберних кулеметів та 82-мм міномету по Новоолександрівці. Також 10 мін бойовики випустили по Новотошківському. А близько 22 години під вогнем з великокаліберних кулеметів і гранатометів противника опинились українські військові у Новозванівці та Станиці Луганській.
На Донецькому напрямку о 10 вечора злочинці вели вогонь з великокаліберних кулеметів по шахті Бутівка, та 82-мм міномету, гранатометів, стрілецької зброї по Авдіївці.
На Маріупольському напрямку вночі ворог продовжив обстрілювати українські опорні пункти у Павлополі.
Крім того активізував противник і повітряну розвідку позицій ЗСУ. В районах населених пунктів Донецький-Слов’яносербськ та Станиці Луганської українські військові зафіксували політ ворожих безпілотних літальних апаратів.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...