Тандіт пролив світло на "українських" політиків, що відвідали анексований Крим

Російські ЗМІ назвали "українськими політиками" представників невизнаних "ДНР" та "ЛНР".

Юрій Тандіт. Фото:dt.ua

Радник голови СБУ Юрій Тандіт стверджує, що російські ЗМІ назвали "українськими політиками", які відвідали окупований Крим, представників невизнаних "ДНР" та "ЛНР". Про це він заявив в ефірі одного із укранських телеканалів, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

До того ж, Тандіт підтвердив візит європейських політиків на анексований півострів.

"Ми перевіряємо інформацію з приводу громадян України (в Криму, – "24".) Можу підтвердити інформацію про те, що, згідно з нашими даними, на території Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи в тому числі", – наголосив він.

Окрім того, російські ЗМІ пошири інформацію, що нібито до Криму приїхали і українські політики. Проте за лосвами Тандіта, вони могли мати на увазі самопроголошених "посадових осіб" невизнаних республік "ДНР" та ЛНР".

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили, що до окупованого Криму приїхала делегація європейських політиків. Окрім того, за їхньою інформацією, до Криму завітали і українські політики.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов одразу відреагував на повідомлення про візит "українських політиків" на територію анексованого Росією Криму.

"Зеленский и его команда действительно супер, бодро продают воздух направо и налево. Остап Бендер нервно курит", - Климовський

понеділок, 27 травень 2019, 9:43

"Зеленскому хочется крикнуть "Браво!" после его визита на конференцию айтишинков и выдать престижную Шнобелевскую премию за имитацию научных открытий. "Чайник" разводит профи информационных технологий, как слепых котят. Впрочем, не только их", - пише у...

Хіти тижня. Кому дійсно буде туго: Пашинського "переїхав" катер, елітний

понеділок, 27 травень 2019, 9:00

Заради дорогої покупки нардеп мав не тільки не їсти та не пити цілий рік, але й ще десь позичити 25 тисяч. "Тобто, Пашинський повинен був не тільки цілий рік нічого не їсти, а ще й позичити десь 25 000 грн. Однак він не лише не позичав грошей, а й зміг...