О
дне з головних дій цього дійства - демонстрація радянської військової могутності. Ні, ніякої помилки немає: демонстрована Кремлем військова міць, в кращому випадку - технології 60-х і 70-х років минулого століття, а часто ще 50-х років, повідомляють Патріоти України з посиланням на нашого доброго друга Олега Шро і «Новий Регіон».
Все це викликає лише саркастичну посмішку у військових NATO, які протиставили всім силам ППО і ВПС Чорноморського флоту всього лише два F-22 Raptor, і цього виявилося достатньо. Іноді виникає думка - а ось пролетіли б ці побудовані за технологією «Стелс», пташки над Червоною площею 9 травня 2016 року. Хотілося б подивитися, як будуть розбігатися парадні коробки і високі гості від Мавзолею, особливо якщо ці пташки що-небудь скинуть на площу, наприклад, вимпел з написом «Surrender!» Дуже хочу на це подивитися ... Про ці та інші питання йшла мова на 7-й експертнійї зустрічі «Що чекає Росію: сценарії і прогнози» з військовим журналістом Дмитром Флорінм, які працюють в Україні.
Зокрема, торкнулися питання створення у Росії Національної гвардії. Думка експерта: «Національна гвардія Росії - це розширений варіант спецназу ФСБ, оснащеного важким озброєнням, бронетехнікою і літаками». Мета створення Національної гвардії чисто внутрішня: продемонструвати, якою силою володіє держава для придушення будь-яких можливих протестних виступів.
Саме з цією метою Внутрішні війська перетворять в Національну гвардію, підпорядкувавши їх на ділі ФСБ, розширюючи можливості останньої до повноцінної боєздатної армії. Однак, так само, як і автор, експерт сумнівається в можливості серйозних політичних або соціальних виступів в сучасній Росії. З одного боку, в Росії не існує на сьогоднішній день жодної політичної сили, здатної в масштабах всієї країни проводити скільки-небудь серйозні політичні чи соціальні акції протесту. З іншого боку - спостерігається повна соціальна апатія населення, яка здатна до самоорганізації для самостійного проведення подібних акцій, як це було в Україні під час Революції Переваги.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: