Одразу на кількох ділянках командування окупантів "обкатує" "свіжі" ДРГ з військовослужбовців частин і підрозділів спеціального призначення Збройних сил Росії, особливо активно - на приморському напрямку і вздовж Сіверського Донця. Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
За його даними, застосування таких ДРГ відбувається традиційно з дотриманням всіх заходів маскування і дезінформації.
"Військовослужбовці ЗС Росії переодягнені в "збірну" військову форму (іноді носять "знаки відмінності" формувань "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР". Бувають проколи - нашиваються нашивки і шеврони вже розформованих або знищених формувань", - повідомив Тимчук.
Він додав, що контакти представників цих ДРГ з місцевим населенням і представниками інших окупаційних формувань зведені до мінімуму. Також організовані автономні системи матеріально-технічного постачання.
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...