
У так звану ДНР прибула нова група офіцерів Головного розвідувального управління Генштабу РФ, метою якої є переформатування і підвищення ефективності роботи "військової розвідки" терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп, координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
За його словами, головною причиною такої необхідності є різке зниження кількості і якості видобутої інформації останнім часом.
"На думку фахівців з РФ, "військова розвідка ДНР" стала поступово втрачати свої "агентурні позиції" в районах та містах дислокації штабів, командних пунктів та ПУ сил АТО, які, на думку представників російського ГРУ, повинні перебувати під постійним наглядом і контролем. як вказали в своє виправдання представники керівництва "військової розвідки ДНР", основною причиною зниження ефективності роботи є різка активізації контррозвідувальних заходів СБУ на прифронтовій території, контрольованої України", - пояснив Тимчук.
Однак, як зазначає експерт, на думку офіцерів ГРУ, причинами неефективності роботи є низка факторів, пов'язаних із низьким рівнем професіоналізму самих співробітників "розвідки ДНР" - недбалість у роботі офіцерів, які курують, недотримання конспірації як агентами, так і їхніми кураторами (зокрема, використання відкритих каналів зв'язку) та ін.
"У зв'язку з цим російські фахівці, які прибули, зажадали "посилити" роботу з кадрами й агентурою", - додав Тимчук.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...